МЕНЮ


17 грудень 2017 - 10:05

Електронний кадастр – заради прозорості


Електронний варіант містобудівного кадастру презентовано у міській раді Кропивницького на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Мета новації, представленої депутатам міської ради, – підвищення прозорості процесу розгляду й виділення земельних ділянок у Кропивницькому. У презентації електронного порталу взяли участь секретар міської ради Андрій Табалов та заступник міського голови Олександр Грабенко, керівники профільних управлінь міськради, представники громадськості.
Електронний кадастр презентували фахівці фірми “Магелан”. Цей проект вже впроваджений в деяких інших містах.
Як повідомив представник фірми Єгор Щербаков, геопортал містобудівного та міського земельного кадастрів Кропивницького відображатиме всю актуальну інформацію про розміщення тимчасових споруд міста, об’єктів зовнішньої реклами, дозволи та паспорти прив’язки на розміщення тимчасових споруд, зареєстровані земельні ділянки.
Фахівець наголосив, що даний ресурс дасть змогу громадянам подавати заяви на розміщення тимчасових споруд, об’єктів реклами, клопотання про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою через інтернет. Крім того, заявники зможуть відстежувати хід розгляду поданого клопотання та його результати. Для фахівців відділів та управлінь міської ради дані програми дозволятимуть робити прогнози щодо наповнення бюджету, можливостей для інвестицій та мати повну інформацію про вільні території для будівництва та іншого призначення.
Під час презентації розробники зазначили, що наявні у міської ради електронні ресурси – топографічні та аерофотозйомки – дозволяють розпочати створення порталу вже зараз, орієнтовно вони триватимуть близько двох місяців. А от строки наповнення веб-порталу залежатимуть від технічного завдання, яке поставить замовник.
Щоб розпочати роботу зі створення електронного містобудівного кадастру, необхідно передбачити фінансування в бюджеті на 2018 рік. Таку пропозицію голова профільної депутатської комісії Олександр Шамардін винесе на комісію з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку. Вартість програмного забезпечення представники фірми-розробника пообіцяли озвучити за тиждень. Та остаточне рішення про впровадження проекту зі створення геоінформаційного порталу мають ухвалити депутати на сесії міськради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38894 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua