МЕНЮ


5 листопад 2010 - 11:29

Електроопори крали масштабно


Раніше опори належали одному з місцевих промислових підприємств. Однак після того, як воно збанкрутувало, лінії перейшли у власність підприємства електромереж ВАТ „Кіровоградобленерго”. Фахівці стверджують, що ці конструкції є досить практичними у використанні, адже при необхідності демонтуються і можуть бути встановлені в іншому місті. Та у даному випадку їх переносити не збиралися. Вони мали слугувати для облаштування додаткової лінії сполучення мережі електропостачання з населеними пунктами на випадок виходу з ладу діючої мережі.

Підозрювані, віком від 22 до 36 років, виходили красти серед білого дня, робили це протягом кількох останніх місяців. Після того, як селяни зібрали врожай, перехожих на цій ділянці полів було не багато, тож зловмисники практично не ховалися. Металеву конструкцію розпилювали на окремі шматки за допомогою різака. Далі вантажили самотужки до автомобіля, вивозили та продавали як металобрухт. Робили це настільки зухвало, що у випадкових свідків не виникало навіть сумнівів, що це робітники, а не звичайні злодії...

Під час спільних заходів працівників міліції та обленерго зловмисників затримали „на гарячому”. На місці пригоди було вилучено обладнання для демонтажу та купу порізаних металевих деталей.
Для того, аби перевезти вилучені демонтовані частини електроопор, фахівцям довелося залучити важку техніку: вантажівку та кран. У той час, як злодії кожного разу покладалися тільки на власні фізичні можливості, що, при цьому, не завадило їм таким чином розібрати більше 20 конструкцій, вага кожної з яких становить близько трьох тонн.

По даному факту порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка у особливо великих розмірах). А підприємство готує цивільний позов до суду.

Посадові особи ВАТ „Кіровоградобленерго” зазначають, що завдяки тісній співпраці з правоохоронцями кількість таких крадіжок у поточному році зменшилася наполовину. У більшості випадків винних знаходять та притягують до відповідальності, і, що найважливіше, у судовому порядку вирішуються питання, пов’язані з відшкодуванням матеріальних збитків.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС в Кіровоградській області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.50024 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua