МЕНЮ


1 червень 2018 - 07:37

“Електротранс” – одне з найкращих тролейбусних підприємств України


За результатами першого кварталу 2018 року кропивницьке КП “Електротранс” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту в Україні у своїй підгрупі.
Рейтинг комунальних підприємств за усіма показниками діяльності щоквартально складають корпорація підприємств міського електротранспорту України “Укрелектротранс” та профспілка працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України.
– Конкурс проводять у трьох групах – в залежності від кількості електротранспорту та співробітників на підприємстві. Наше КП “Електротранс” входить у третю групу. Це підприємства, які мають у парку до 50-ти одиниць електротранспорту і де працевлаштовано до 500 чоловік. Ми у своїй групі зайняли перше місце”, – розповів каже директор КП “Електротранс” Олександр Луценко. – При визначенні переможця враховували усі показники ефективності економічної та господарської діяльності підприємств.
У першій групі традиційно перемогло КП “Вінницька транспортна компанія”, а в другій – КП “Рівнеелектроавтотранс”.
Нагадаємо, за результатами рoботи у першoму кварталі 2017 року КП “Електротранс” мав третій показник.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.26508 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua