МЕНЮ


27 грудень 2013 - 14:53

Естафета пам’яті крокує Україною


До 70-ї річниці визволення України від гітлерівських загарбників проходить Всеукраїнська естафета пам’яті, учасники якої вшановують невмирущий подвиг наших співвітчизників. Елементом цих урочистостей є передача символічної капсули у формі артилерійського снаряда, наповненої землею, з одного обласного центру в інший в тій послідовності, як відбувалось визволення міст.

Так, 23 грудня Житомир відзначав 70-у річницю визволення від нацистської окупації. На святкові заходи була запрошена делегація з Кіровограда – обласного центру, який прийматиме естафету пам’яті, адже 8 січня вшановуватиме подвиг своїх визволителів.

До складу делегації увійшли заступник міського голови Вадим Дрига, представники управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і відділу культури й туризму міської ради, а також журналіст “Вечірньої газети”.

Урочисті заходи відбулись біля всіх меморіальних місць Житомира, в обласному театрі ім. Івана Кочерги, а на пагорбі над річкою Тетерів, де розташовано монумент Вічної Слави, на урочистому мітингу була передана символічна капсула із землею багатьох міст України, яка згодом наповниться і кіровоградською землею. Ми ж передамо 8 січня цю святиню місту Рівному, яке відзначатиме 70-річчя свого визволення 2 лютого.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39619 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua