МЕНЮ


7 травень 2010 - 08:40

Естонці пропонують співробітництво. Корейці теж


У ході зустрічі голови ОДА Сергія Ларіна, його заступників із надзвичайним та повноважним послом Естонської Республіки в Україні Яаном Хейном та іншими представниками відповідної амбасади порушувалися питання можливої співпраці Кіровоградської області з цією маленькою прибалтійською країною, яка за короткий пострадянський період зуміла досягти суттєвих позитивних зрушень в економіці, стала членом НАТО та Євросоюзу.Зокрема, естонський посол запропонував кілька напрямків можливого співробітництва, серед яких – видобуток корисних копалин, створення спільних сільськогосподарських та переробних підприємств. А головне – Естонія має неабиякий інтелектуальний потенціал, що створює можливості спільних наукових розробок тощо. Так, Яан Хейн повідомив, що зараз Естонія посідає провідні позиції у комп’ютеризації та запровадженні електронних систем. Саме естонські молоді науковці винайшли такий зараз доволі популярний вид електронного спілкування, як скайп. А населення цієї країни, кількість якого приблизно дорівнює числу мешканців Кіровоградщини, активно оволодіває комп’ютерною грамотою, й нині на часі – впровадження у цій країні електронного голосування з будь-яких державних питань, у тому числі й під час виборів, а надалі можливе голосування і з допомогою мобільних телефонів. Словом, можливості для співпраці з маленькою прибалтійською республікою широкі, чим і зацікавилось наше обласне керівництво. Першим кроком, можливо, буде обмін молодіжними та студентськими делегаціями, знайомство з культурними традиціями обох держав, мистецькі проекти тощо.
А ось колишнього голову Корейсько-Української міжпарламентської асоціації пана Чой Йонг Гю, який відвідав нашу область трохи згодом, зацікавила пропозиція обласного керівництва щодо співпраці в сільськогосподарській галузі. До речі, кілька корейських компаній уже створили спільні підприємства і впроваджують свої технології в Україні. Пан Чой Йонг Гю зауважив, що рекомендуватиме їм Кіровоградщину як регіон з родючими землями та потужним аграрним потенціалом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35949 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua