МЕНЮ


2 серпень 2018 - 19:39

Фахівці спростовують випадки отруєння неякісною водою


На Кіровоградщині фахівці перевіряють якість питної води, оскільки надходять звернення від мешканців щодо підозр, що вона може викликати отруєння.
Зокрема, жителька Світловодська, яка звернулася до Держпродспоживслужби області, стверджувала, що у членів її сім’ї з’явилися ознаки отруєння внаслідок вживання їжі, для приготування якої було використано водопровідну воду.
Держпродспоживслужба області проводить перевірку. Зокрема, спільно з працівниками ОКВП «Дніпро–Кіровоград» у помешканні заявниці було відібрано проби води для проведення лабораторного дослідження. За його результатами санітарно-хімічні та мікробіологічні показники виявилися в межах норми.
Більше того, звернень за медичною допомогою мешканців з ознаками кишкової інфекції, пов’язаної з вживанням водопровідної води, не зареєстровано. Родина заявниці також не зверталася з приводу погіршення самопочуття.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35869 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua