МЕНЮ


17 лютий 2018 - 15:46

Фахове формування крон дерев


Міський голова Андрій Райкович порадив комунальникам, які обрізають дерева, мати при собі копії актів і обов’язково працювати у форменому одязі та пояснювати кропивничанам, навіщо вони це роблять.
– Ваші люди спроможні на робочий одяг наклеїти логотип чи трафаретом нанести назву організації, яка виконує роботи? Щоб це не мало вигляд вилазки вандалів, – зазначив керівник міста. – Ви бачите, який резонанс викликає ця робота? Чому не працюєте на випередження? Якщо є скарги від мешканців, акт обстеження комісії, то повідомте громаді, а потім робіть свою справу.
А також додав: три тижні тому звертав увагу на те, що тепловики і працівники міськводоканалу після виконання аварійних робіт дуже часто залишають безлад на цих територіях. Але ті не відреагували на його зауваження.
– Мало того, що ви нищите свіжий асфальт, так ще й не спроможні після себе відновити поруйноване, – обурився Андрій Райкович. – На вулиці Волкова від нового бульвару скоро тільки назва залишиться! Люди так раділи від облаштованої ошатної території. Я розумію, що в холод новим асфальтом не перекрити, але розриту землю, бордюри можна було б відразу впорядкувати?! Чи вам треба персональний наряд виписати?!
Це гнівне зауваження стосується й дорожників, увагу яких міський голова неодноразово звертав на якість встановлених бордюрів на капітально відремонтованих вулицях. Керівникові та працівникам головного управління ЖКГ очільник міста порадив особисто перевірити, в якому стані нині асфальт на тротуарах біля спортивної школи і на вулиці Пермській.
– Ми ж планували там залишити тротуари, не витрачати зайві кошти. І це було б реально, якби бордюри надійно укріпили. Погода дозволяла! Це я називаю один об’єкт, а знаю про значно більше! А наряди вже позакривали, а гроші, напевно, теж усі отримали?! Кому така якість потрібна! За водою і снігом «вилітають» ремонти! Полтавська, Куроп’ятникова, Героїв України, Комарова. Іще називати?! Це ми так якісно ремонтуємо! А ще краще контролюємо!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35617 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua