МЕНЮ


30 вересень 2011 - 15:10

Фестиваль молодості й дружби


Урочистою ходою від площі Кірова до меморіалу на Фортечних валах пройшла кіровоградська юнь, щоб засвідчити свою відданість кращим ідеалам дружби та толерантного співіснування з представниками різних національностей, яких так багато навчається в нашому обласному центрі.

На меморіалі біля Вічного вогню урочисто відкрився фестиваль Миру. Зі святом молодь привітав секретар міської ради Ігор Волков, який зазначив, що студентство – приклад шанобливого ставлення до представників різних національностей. Чимало досвідчених фахівців, які здобули освіту в кіровоградських вишах, зараз стали справжніми професіоналами у різних сферах економік своїх країн. А кіровоградська молодь у свою чергу прагнула долучитись до культурних традицій різних народів, знати їхню історію, звичаї.

В рамках фестивалю проведено військово-патріотичну гру "Фортеця Єлисавети", конкурс з боді-арту, цікаві рухливі ігри.

За інформацією начальника відділу сім’ї та молоді міської ради Людмили Дорохіної, найкращими у військово-патріотичній грі "Фортеця Єлисавети" стали студенти машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету. У конкурсі з боді-арту перемогли студенти Кіровоградського інституту регіонального управління і економіки. Переможці отримали подарунки і грамоти відділу сім’ї та молоді. У фестивальній програмі “Гітара по колу“ брали участь виконавці авторської пісні з усіх вищих навчальних закладів міста.

Сергій КАФІЛІНОСДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38013 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua