МЕНЮ


23 серпень 2019 - 09:01

Фестиваль народної творчості “Чута-Фест”


У мальовничому селі Цибулевому Знам’янського району, на зеленій садибі “Гайдамацька Січ” – одному із осередків мешкання праукраїнських племен чорноліської археологічної культури, місці, освяченому подіями різних драматичних періодів української історії: від Княжої доби та козацьких часів до української революції початку ХХ сторіччя, вчетверте відбувся фестиваль народної творчості “Чута-Фест”, покликаний показати незламний вільний дух та примножити справді автентичні скарби українського народу – народну пісню і традиції.

Фестиваль став улюбленим місцем зустрічі майстрів декоративно-ужиткового мистецтва нашої та сусідніх областей, у творчому доробку яких є вироби традиційного мистецтва та народних ремесел. З кожним роком кількість учасників від представників даної артілі зростає.

Поетичні батли з поетом Сергієм Ткаченком, який відстоював право на недоторканість української землі у російсько-українській війні стали невід’ємною частиною Фестивалю, саме завдяки їм поети-аматори мали змогу донести до слухачів всю красу та співучість рідної мови.

Показові виступи та майстер-клас від учасників національного патріотичного клубу хортингу “СІРИЙ ВОВК” із Кропивницького сприяли відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі.

Тож тільки завдяки спільним зусиллям, спільним ідеям, спільним думкам вдалося зробити те, що гості та учасники фестивалю побачили на власні очі.

Сподіваємося, ця добра традиція знайде продовження у нових формах, у нових поколінь і з часом принесе мешканцям села, або навіть усієї області, не лише естетичне й моральне задоволення, й комерційний успіх від туристичного бізнесу.

Адже український народ – найспівучіший, найтанцьовитіший, наймайстерніший та найталановитіший народ у світі!

Почуємося на “Чута Фесті”!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37651 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua