МЕНЮ


30 грудень 2011 - 13:59

Формат "Генделиків" не пройде


Питання функціонування окремих закладів ресторанного бізнесу в Кіровограді обговорювалися на нараді, яку провів заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов.

Про стан дотримання суб’єктами господарювання, що працюють у центральній частині міста, чинного законодавства поінформувала начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради Тетяна Бєлова. За її словами, згідно з нормативною документацією, режим роботи кафе обмежується 22-ю годиною, проте, як з’ясувалося під час перевірок, практично всі вони ігнорують цей граничний час. Крім того, в закладах закривають очі на вимоги до продажу алкогольних напоїв, реалізуючи їх неповнолітнім та у заборонений час. Допустивши такі порушення, ряд кав’ярень позбулися ліцензій.

Тетяна Бєлова також наголосила, що міська рада наполегливо закликає керівників закладів встановлювати камери спостереження не лише у приміщенні, а й на прилеглій території.

– Мова йде також про підключення камер до пульту правоохоронних органів, – зазначила вона. – Наразі зовнішнє відеоспостереження встановлено у “Зірці”, “Алісі” та “Провокаторі”. Шукають таку можливість керівники “Веселки”, “Феніксу” і “Золотих куполів”.

Обговорювалися також заходи, яких вживають силові структури щодо виявлення фактів та попередження відвідування неповнолітніми нічних клубів міста. За інформацією правоохоронців, працівники патрульно-постової служби постійно контролюють порядок на вулицях міста. З’ясовано також, що в окремих розважальних закладах обласного центру запроваджено фейс-контроль.

Під час наради було проаналізовано результати перевірок закладів ресторан- ного господарства фахівцями обласної СЕС, податківців та пожежників. Звісно – не обійшлося без претензій.

– Усім контролюючим органам потрібно наполегливіше і системно контролювати діяльність закладів ресторанного бізнесу не лише у містах обласного значення, а й райцентрах. А центр – це обличчя будь-якого міста чи району, яке має бути охайним, тому наше завдання – змусити власників закладів працювати цивілізовано, а не у форматі “генделиків”, – підкреслив Віктор Серпокрилов.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25222 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua