МЕНЮ


28 вересень 2018 - 10:33

Формують бюджет 2019 року


У міській раді Кропивницького розпочато формування проекту міського бюджету на 2019 рік.
У зв’язку із цим на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович доручив керівникам виконавчих органів разом із фінансовим управлінням, депутатськими комісіями детально обговорити і прорахувати кожну позицію майбутнього бюджету.
– Ви чуєте риторику окремих міністрів. Ми добре маємо розуміти, що манна небесна на нас не впаде. Наступний рік буде складним, – зазначив міський голова. – Доведеться добре думати, як витрачати кожну копійку, від яких проектів тимчасово утриматись, щоб зберегти фінансовий баланс і захищені сфери, забезпечити фінансуванням ключові об’єкти.
Андрій Райкович доручив керівникові фінансового управління міської ради Любові Бочковій проаналізувати всі можливі ризики і стратегію фінансування кожної галузі міста.
– Керівники виконавчих органів отримали також листи із Верховної Ради України, від народних депутатів щодо пропозицій на фінансування проектів соціально-економічного розвитку територій із держбюджету, – наголосив міський голова. – Ми зобов’язані максимально використати цей ресурс. Я персонально наголошую на цьому для управління капітального будівництва! Часу на розкачку немає ані хвилини.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36232 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua