МЕНЮ


28 сiчень 2011 - 16:31

ГАЛУЗЕВІ ПРОГРАМИ – НОВИЙ ПОШТОВХ У РОЗВИТКУ МІСТА


Колективний депутатський запит, який зачитала депутат від фракції "Батьківщина" Людмила Калкіна, стосувався поліпшення зовнішнього освітлення територій навколо освітніх та позашкільних закладів міста. Запит був направлений до департаменту житлово-комунального господарства для визначення конкретної суми фінансування робіт із відновлення освітлення.

Про криміногенну обстановку в обласному центрі депутатів поінформувала прокурор Кіровограда Світлана Клюкіна. Вона зазначила, що за минулий рік порівняно з 2009-м дещо збільшилася кількість злочинів, зокрема у Кіровському районі міста – на 13 відсотків, водночас у Ленінському цей показник знизився на два відсотки. Розбіжність у цифрах пояснюється тим, що Кіровський район – це переважно "спальні" мікрорайони, де значно більша, ніж у Ленінському районі, концентрація населення. Світлана Клюкіна звернула увагу на те, що в Кіровограді не на належному рівні профілактика злочинності, залишає бажати кращого професіоналізм дільничних інспекторів міліції й таке інше. На думку прокурора, слід налагодити й більш тісну співпрацю між правоохоронними органами та місцевою владою.

Одним із питань порядку денного сесійного засідання був звіт про результати роботи тимчасової контрольної комісії з вивчення ситуації, що склалася в галузі охорони здоров’я міста. Доповідала голова комісії член фракції Партії регіонів заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міської ради Лариса Андреєва. Вона повідомила, що члени комісії детально ознайомились із матеріалами перевірок контролюючих фінансових та правоохоронних органів лікарні швидкої медичної допомоги. Перерахувавши порушення, виявлені у ході перевірок (починаючи із неправомірного призначення Олександра Мініча на посаду головного лікаря цього медичного закладу і завершуючи порушенням закону про доступність та якість надання медичної допомоги), Лариса Андреєва від імені членів комісії винесла на розгляд депутатського корпусу проект рішення, в якому пропонувалось озвучену інформацію взяти до уваги. Народні обранці пішли далі і рекомендували міському голові звільнити із займаних посад головного лікаря ЛШМД Олександра Мініча і начальника управління охорони здоров’я міської ради Любов Пивоварчук.

Також депутати досить детально опрацювали проект рішення про структуру, загальну чисельність та штат апарату міської ради і її виконавчого комітету. Як повідомила доповідач – т. в.о. директора адміністративного департаменту міської ради – заступника міського голови Лідія Єльчанінова, 30-відсоткове скорочення адміністративного апарату передбачає його зменшення на 108 посад. Таким чином, планується зекономити майже два мільйони гривень. Міський голова зауважив, що під час розробки нової структури та штату апарату міської ради і її виконавчого комітету були враховані всі зауваження й пропозиції, вжито заходів щодо наступного працевлаштування звільнених працівників, чим вдалося уникнути соціального невдоволення. Народні обранці своїм рішенням також рекомендували чисельність апаратів Кіровської (25 штатних одиниць) та Ленінської (23) районних у місті Кіровограді рад, їх виконавчих комітетів, відділів і управлінь.

Після затвердження програми забезпечення умов діяльності депутатів Кіровоградської міської ради шостого скликання вони перейшли до розгляду інших галузевих питань. Всі ці документи були прийняті із зауваженнями та пропозиціями.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40589 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua