МЕНЮ


10 листопад 2017 - 08:50

Галузева сесія «Марафон можливостей для бізнесу»


Галузева сесія «Марафон можливостей для бізнесу» муніципального інвестиційного форуму у Кропивницькому відбудеться 28 листопада.
Організатором форуму в приміщенні ПАТ «НВП «Радій» (м. Кропивницький, вул. Академіка Тамма, 29) є міська рада Кропивницького у співпраці із обласним відділенням Українського союзу промисловців і підприємців та громадським об’єднанням «Спілка підприємців Кіровоградської області».
Як повідомили в управлінні економіки міської ради, Форум має на меті зібрати разом представників місцевих та державних органів влади, неурядових організацій та бізнес-асоціацій, представників малого та середнього бізнесу, національних та міжнародних фінансових експертів, молодь та ЗМІ для обговорення актуальних питань в сфері підприємництва, а також презентувати найкращі фінансові можливості для започаткування та розвитку бізнесу.
Під час форуму передбачено проведення:
– дискусійної платформи : «Роль підприємництва у розвитку територій»;
– практичної платформи: «Інструменти фінансової та технічної підтримки малого та середнього бізнесу».
До участі у форумі запрошені представники міжнародних фінансових організацій та фондів, інвестиційних компаній, банківських установ, громадських організацій підприємців та бізнесових кіл.
Сесія є відкритою, участь у ній - безкоштовна після реєстрації на сайті міської ради Кропивницького.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.84975 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua