МЕНЮ


22 грудень 2017 - 13:00

«Гамбіт» відсвяткував входини


18 грудня урочисто відкрився оновлений шаховий клуб “Гамбіт”. Почесне право перерізати стрічку було надано міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, голові обласної федерації шахів Ігорю Волкову та тренеру клубу Георгію Дубівці.
Григорій Дубівка провів для учасників урочистостей екскурсію новим центром шахового спорту, створеним за підтримки керівництва міста та депутатського корпусу. Огляд клубу завершився у залі для занять, де на гостей з нетерпінням чекали юні шахісти.
– Шахи – не лише інтелектуальний тренінг, це – найдавніша гра, яка виховує почуття виваженості, толерантності, поваги до суперника. Сьогодні ми відкрили для вас шаховий клуб у новому приміщенні. І це тішить, що у нас є така можливість – створити усі належні умови молодому поколінню для гри у шахи, – зазначив Андрій Райкович. – Я впевнений, що відтепер ваші спортивні досягнення стануть ще кращими, а найголовніше, що ви будете вдосконалюватись, працювати над собою, вивчати складні шахові комбінації, і це в майбутньому приведе вас до перемоги.
Міський голова передав шаховому клубу подарунок – магнітну шахову дошку. Ігор Волков презентував юним шахістам сучасний електронний годинник, а меценати шахового спорту вручили спортсменам оригінальну форму для виступу на змаганнях.
Заняття у “Гамбіті” відкрив бліц-турнір, перший хід у якому зробив міський голова Андрій Райкович разом із одним з найкращих вихованців шахового клубу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3403 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua