МЕНЮ


24 серпень 2012 - 17:45

Гаражам тут не місце


Черговий скандал, викликаний гаражним будівництвом у житловому масиві, стався недавно в Кіровограді. Цього разу протестували жителі будинку № 1/7 на проспекті Університетському – на подвір’ї, яке вони вважали спільною територією, з’явилися фундаменти. Не сумніваючись, що це – підмурівки майбутніх гаражів, люди звернулися до влади з проханнями зупинити незаконне, на їхню думку, будівництво. Тим паче, що ці фундаменти створюють реальні перешкоди життєдіяльності їхньої будинкової громади – заважають під’їзду сміттєвозів до майданчика із контейнерами. Подібний сигнал надійшов до міської влади і від жителів будинку № 9 на вулиці Волкова.

Провівши перевірки за цими зверненнями, міські посадовці з’ясували, що будівельні роботи там розпочато без обов’язкових у таких випадках дозволів, хоча забудовники й мають права володіння цими ділянками. Стосовно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення, тобто їх буде зобов’язано сплатити штрафи. А далі гаражне будівництво продовжиться? З цим запитанням ми звернулися до секретаря міської ради Ігоря Волкова.

– Так, цього літа гаражі у дворах багатоквартирних будинків ростуть, як гриби після дощу, – сказав посадовець. – Забудовники керуються тим, що міська рада виділила їм ділянки у власність. І показують нам відповідні рішення. Як правило, вони датовані 2009 – 2010 роками. Тобто це рішення ради попереднього скликання. Складається враження, що дехто з чиновників та депутатів робив на цьому справжній бізнес. Але ми не опускаємо руки і докладемо усіх зусиль для того, аби прибудинкові території не перетворювалися у гаражні масиви. Що стосується ділянок біля будинків № 1/7 на Університетському та № 9 на Волкова, де розпочато будівництво гаражів, ми уже отримали згоду від їхніх власників про припинення робіт. Якщо цього не станеться, звертатимемося до правоохоронних органів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39799 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua