МЕНЮ


4 березень 2011 - 10:14

ГАЗЕТА ДЛЯ ДІТЕЙ І ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ДІТЕЙ


– За 15 років газета об’єднала широке коло читачів не лише в Україні, а й за її межами, оскільки набула статусу не тільки друкованого, а й електронного видання, – зазначив, вітаючи школярів та педагогів, які допомагають юним журналістам у підготовці газети, директор ЗОШ №22 Борис Набока. – Творча співпраця вчителів та учнів створює і успішно розвиває добрі взаємини школи, дітей, батьків, сприяє тісним стосункам з громадськими установами й організаціями.

– Подібної шкільної газети в Україні, напевне, більше немає, – каже депутат Кіровоградської міської ради, випускник школи №22 Андрій Кролевець, який постійно підтримує і навчальний заклад, і безпосередньо шкільне видання. – Вона виходить уже п’ятнадцять років, жодного номера не пропущено. У газеті висвітлюються не лише шкільні новини, а й події, що відбуваються у селищі Гірничому, є чимало цікавих історичних матеріалів, друкуються статті дописувачів – батьків, ветеранів. Її із задоволенням читають майже всі жителі селища.

Газета видається трьома мовами: українською, російською та англійською. Про те, що це не просто "бойовий листок", свідчить той факт, що газета має свідоцтво про державну реєстрацію. До редакційної колегії входять представники від ради школи, учнівського парламенту (йому, до речі, незабаром виповнюється тридцять років), батьківських комітетів.

– Добре, що у навчальному закладі є своє видання, у якому висвітлюються шкільні й позашкільні будні, учнівські захоплення, перемоги і здобутки, – зазначив, вітаючи юних газетярів зі святом, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус. – Це поле діяльності для тих, кому не байдуже шкільне життя, хто прагне зробити його кращим і змістовнішим.

Олександр Саінсус побажав учням і вчителям, які видають одну з кращих в Україні шкільних газет, подальших успіхів, творчої наснаги та гостроти пера, вручив директору школи цінний подарунок та вітальний адрес. Андрій Кролевець подарував молодим "акулам пера" електронний перекладач-органайзер, а депутат Ленінської районної ради (Партія регіонів) начальник ГРЕ-37 Анатолій Калашник – кольоровий принтер. До їхніх привітань приєдналися представники місцевих осередків національно-культурних товариств, випускники школи різних років, постійні дописувачі газети.

Олена КОЛЕСНИКОВИЧ
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35044 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua