МЕНЮ


6 жовтень 2017 - 05:28
Газонули!

Головне управління Нацполіції в Кіровоградській області відкрило кримінальне провадження за фактом розкрадання 9,81 млн. кубів газу посадовими та службовими особами ВАТ “Кіровоградгаз”. Про це йдеться у заяві керівника “Кіровоградгазу” Олександра Гладкого до начальника Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області, повідомляє “Економічна правда”.
У заяві наголошується, що за результатами перевірки ВАТ “Кіровоградгаз” виявлено, що з 2009 року до білінгової системи “Gasolina” було внесено 384 фіктивні адреси, у містах та селах Кіровоградської області. За кожною неіснуючою адресою закріплено номер особового рахунку, що є фіктивним за обліком коштів.
“Зазначені дії виконувались за вказівкою керівного складу служби обліку газу та заступників голови правління ”Кіровоградгазу", – йдеться у документі.
Метою зазначених дій, наголошують в НАК, було зменшення різниці між отриманим через облік ГРС та використаними об’ємами газу, вирівнювання бухгалтерської розбіжності.
“За вказаний період завдяки некоректному відображенню об’ємів отриманого та використаного газу на фіктивні особові рахунки віднесено 9,816 млн. кубометрів газу вартістю 78 млн. гривень”, – наголошується у заяві.
Таким чином, додають у компанії, транспортування газу зазначеним “споживачам” проведено за рахунок “Кіровоградгазу”, а дебіторська заборгованість за вищевказаних умов може бути відображена виключно як безнадійна, що негативно впливає на фінансове становище товариства.
З огляду на наведені факти Нафтогаз подав до Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області заяву про вчинення кримінального правопорушення посадовими та службовими особами “Кіровоградгазу”.
У поліції підтвердили прийняття вказаної заяви.
Нагадаємо, на позачергових зборах акціонерів у червні цього року “Нафтогаз” визнав роботу топ-менеджменту і наглядової ради “Кіровоградгазу” незадовільною і звільнив усіх.
З посади голови наглядової ради “Кіровоградгазу” був відсторонений Ігор Воронін. Тоді ж з посади голови правління ВАТ був знятий близький Вороніну Ігор Ященко.
Зараз главою правління “Кіровоградгазу” є Олександр Гладкий, а наглядову раду очолює Олег Діденко – обидва призначені рішенням “Нафтогазу”.
НАК “Нафтогаз України” володіє 50+1% акцій “Кіровоградгазу”, 27% належить Вороніну через ТОВ “Інвестиційна компанія” Фінлекс-інвест".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.67845 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua