МЕНЮ


31 сiчень 2014 - 18:40

Героям – слава!


Вшанувати їх у День пам‘яті героїв Крут зібралися працівники кіровоградських педуніверситету, обласної бібліотеки для дітей ім. А. Гайдара, інші мешканці міста, а також військовослужбовці Кіровоградського гарнізону. Квіти до підніжжя монумента поклали представники обласної та міської влади, зокрема заступник кіровоградського міського голови Сергій Поліщук, установ, організацій, підприємств міста.

Цей бій між чотиритисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном з київських студентів, юнкерів і бійців вільного козацтва, що загалом налічував близько чотирьох сотень вояків, тривав п‘ять годин. Наступ ворога було зупинено і здійснено організований відступ з руйнуванням за собою колії і мостів. Російсько-більшовицькі нападники втратили боєздатність на чотири дні. Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір, який врятував тодішню молоду українську державність.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.27042 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua