МЕНЮ


29 сiчень 2010 - 12:49

ГОДИНА "ЖИВОГО" СПІЛКУВАННЯ


Значна частина звернень стосувалася житлово-комунальної сфери. Уже наступного дня на нараді з керівниками комунальних підприємств міський голова дав доручення по кожному із цих дзвінків.

Катерина Демиденко з Озерної Балки та житель Старої Балашівки, який не назвався, обурювалися з приводу того, що після заміни старих електроопор на нові на цій вулиці перестало працювати дротове радіо. І хоча це не парафія міської влади, та Володимир Пузаков пообіцяв розібратися у ситуації. Ображеними на енергетиків виявилися й анонімний мешканець вулиці Котовського (Озерна Балка), на якій щодня в приватних домівках вимикають електроенергію, і Максим Кучков з вулиці Волкова, що поскаржився на відсутність світла в під’їздах будинку № 6 (корпус 1). Міський голова не схвалив дій енергетиків, але й порадив справно платити за електроенергію. Аби не давати приводу її відключати. Кілька скарг стосувалося здичавілих собак, приватизаційних перипетій, телефонізації приватного помешкання. Їх розглядом займуться сам Володимир Пузаков та інші працівники міської ради…

Валентина Гоц з вулиці Цілинної (Масляниківка) розповіла, що проїзд туди з вулиці Кіровоградської забудували якісь спритники. Через це на Цілинну не можуть проїхати не лише автомобілі місцевих мешканців, а й "швидка", пожежні машини, інша спецтехніка. Одного разу пожежники не загасили через це пожежу на її початку, коли на Цілинній палав будинок. На нерегулярність курсування маршрутних таксі маршрутами №№ 4 і 118 поскаржилася мешканка Великої Балки, а кіровоградець з вулиці Дзержинського – на відсутність вуличного освітлення на ній від перехрестя з вулицею Кірова до Великої Балки. Усі ці скарги міський голова розгляне найближчим часом.

Місцеві ЗМІ нещодавно писали про встановлення на перехресті вулиць Шевченка й Чорновола світлофорів, обладнаних приладами відліку часу та звуковим сигналом для сліпих. З одного боку – добру справу зробили, але з іншого, як з’ясувалося, мешканці та працівники офісів будинку на вулиці Шевченка, 20/14 скаржаться, що цей сигнал їм заважає. Про обов’язковість обладнання світлофорів у тому місці звуковим сигналом Володимир Пузаков пообіцяв порадитися з фахівцями, які його встановлювали.

Щовівторкова "гаряча" телефонна лінія з міським головою й надалі діє від 16.00 до 17.00. Протягом години Володимир Пузаков за телефоном 24-73-74 готовий відповісти на будь-яке запитання кіровоградців, що стосується його компетенції.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38356 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua