МЕНЮ


5 серпень 2016 - 12:04

Голос народу: Люди – про рішення сесії


Кореспонденти “Вечірньої газети” звернулись до представників бюджетної сфери обласного центру із проханням розповісти, що означають для закладів, у яких вони працюють, зміни до міського бюджету, ухвалені депутатами Кіровоградської міськради на четвертій сесії.

Інна БОГДАНОВА, завідуюча дошкільним навчальним закладом №14 “Калинка”:

– Наш дитячий садок знаходиться у густонаселеному мікрорайоні – на вулиці Генерала Жадова. Відвідують його 360 дітей. Завдяки тому, що з міського бюджету тепер, після внесення до нього змін, закладу буде виділено кошти, ми зможемо капітально відремонтувати харчоблок і закупити нове енергозберігаюче обладнання для нього. Раніше управління освіти міськради виділило нам з бюджету розвитку міста 200 тисяч гривень. Але цих коштів не вистачило на завершення ремонту, адже його загальна вартість 513 тисяч гривень. Тепер нам додатково виділять кошти, і ремонт успішно завершимо, та ще й закупимо новітнє обладнання для кухні.

Сергій СТОРЧАУС, директор школи-інтернату-ліцею “Сокіл”:

– У попередні роки ми виконали чимало ремонтів: передусім, перекрили дах металочерепицею і найближчих 50 років не матимемо проблем. А вже у нинішньому році пообіцяли нам виділити кошти з міського бюджету на встановлення металопластикових вікон у актовій та спортивній залах навчального закладу. Відразу у бюджеті було заплановано 150 тисяч гривень на це, що дозволило нам замінити вікна у актовій залі, і ось після сесії, рішень якої я чекав з нетерпінням, нам виділили ще 300 тисяч гривень – для заміни вікон у спортивній залі. Крім того, за кошти міського бюджету було полагоджено системи опалення у гуртожитку, замінено систему електрозабезпечення на харчоблоці, вже закупили крісла для актової зали, а після того, як депутати виділили нам ще 100 тисяч гривень, ми зможемо повністю замінити там меблі.

Ольга МОРОЗ, завідуюча амбулаторією №10 КЗ ЦПМСД №1:

– Мені соромно за поведінку деяких депутатів. Обираючи їх, ми сподіваємося, що вони працюватимуть для народу. А в результаті дуже часто бачимо, що народні обранці займаються лише своїми справами, зовсім не думаючи про людей. Замість того, щоб приймати зміни до бюджету, вони чотири дні сварились і не могли знайти спільної мови. А я і ще сотні медиків нашого міста дуже чекали від них продуктивної роботи. Я рада, що, врешті, вистачило голосів, щоб затвердити зміни до бюджету. І, якщо чесно, нам, звичайним людям, все одно, з якими депутатами співпрацював під час сесії міський голова, головне – що є результат. Я переконана, що він думав про людей нашого міста.

Кореспонденти поцікавилися у кропивничан, чи знають вони, що для міста завдяки внесеним у бюджет змінам буде закуплено 20 нових тролейбусів. Ось що вони відповіли.

Наталія:

– Про те, що буде закуплено нові тролейбуси, я чула. І ця новина мене порадувала. У мене мама – пенсіонерка, постійно скаржиться, що її та інших пільговиків ображають водії маршруток і їй доводиться платити за проїзд. А в тролейбусах наші старики будуть їздити на пільгових умовах. Та і для інших мешканців міста це добре. Одна справа – їхати у напіврозваленій “таратайці”, а інша – у комфортабельному транспортному засобі. Нарешті на вулицях нашого міста з’явиться сучасний електротранспорт.

Люлмила Григорівна:

– А на яких маршрутах працюватимуть ці тролейбуси?
– На всіх нині існуючих.
– Тоді це добра справа. Я радію, думаю, як й інші пенсіонери. Нам же теж хочеться їздити у комфортних умовах, щоб нас не ображали. Взагалі, я підтримую все нове, передове. Знаєте, вже навіть неприємно дивитись на ці старі тролейбуси, які зараз курсують по місту. Невже ми, містяни, не заслуговуємо на те, щоб нас возив сучасний комфортний транспорт? І якщо наша влада вирішила придбати такі тролейбуси, то їй це великий плюс.

Розпитували Оксана ВЕРСТЮК та Олег ШРАМКО (фото)
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39503 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua