МЕНЮ


27 серпень 2018 - 13:11

Голосуємо за проекти громадського бюджету – 2019


У міській раді Кропивницького відбулася зустріч з авторами проектів, поданих у рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2019».
Під час заходу, організованого департаментом з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради, автори отримали виготовлені агітаційні матеріали та детальну інформацію щодо процедури голосування.
За словами заступника начальника управління економіки департаменту Аліни Пузакової, загальноміське голосування за проекти розпочнеться третього вересня і триватиме протягом 12 календарних днів, з яких десять – робочих і два – вихідних.
Охочі долучитися до визначення переможців зможуть проголосувати двома способами: або у системі електронного голосування у результаті проходження ідентифікації через систему BankID, або в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Кропивницького у результаті заповнення паперового бланку для голосування (за умови пред’явлення паспорта). Проголосувати у ЦНАПі можна буде в будні від 10:00 до 16:00, у вихідні – від 10:00 до 13:00.
Двадцять першого серпня відбулося ще одне засідання координаційної ради з питань громадського бюджету. Члени координаційної ради під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова повторно розглянули звернення авторів двох недопущених до голосування проектів («Перший міський мурал» і «Створення спортивного майданчика «Руки-базуки») та обговорили можливість їх включення в бюлетень для голосування конкурсу «Громадський бюджет – 2019».
За інформацією директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрія Паливоди, два проекти, авторами яких є кропивничани Антон Кравцов і Дмитро Бабак, за результатом аналізу профільними виконавчими органами не були пропущені до участі в конкурсі через порушення його умов. В обох випадках передбачалася реалізація проектів на землі і на приміщенні, що не належать до комунальної власності міста.
Зважаючи на засади прозорості, які декларує міська влада при реалізації програми «Громадський бюджет», максимальне залучення громадськості до визначення об’єктів, на яких запланована реалізація суспільно важливих проектів, Андрій Табалов запропонував проголосувати за допущення обох проектів до конкурсу за умови, що автори ідеї знайдуть до 23 серпня земельну ділянку і площину стіни будинку, які належать громаді міста, щоб впровадити в життя корисні ініціативи.
У той же час інші члени координаційної ради висловилися проти створення прецеденту повернення до розгляду проектів, тож за результатами голосування пропозиція Андрія Табалова не набрала більшості голосів. Однак згодом вони все ж пристали на цю пропозицію.
Наш корДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36805 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua