МЕНЮ


2 листопад 2012 - 17:43

Голосування відбувося, вибори тривають


Принаймні вчора, коли готувався до друку цей випуск газети, результати виборів до Верховної Ради України ще не були офіційно встановлені Центральною виборчою комісією. Оскільки закон дає на це 15 днів після голосування, крайній термін у Центрвиборчкому – 12 листопада.

Cтосовно безпосередньо дня голосування, то всі дільниці у Кіровограді відкрилися вчасно, зауважень щодо їх роботи не було, великих черг не спостерігалося. Нагадаємо, що міська влада вжила всіх необхідних заходів для належного матеріально-технічного забезпечення дільниць, створення зручних умов для голосування. Єдине – не дуже вдало було обрано приміщення для окружної виборчої комісії на вулиці Дворцовій. Коли члени дільничних виборчих комісій після завершення підрахунку голосів почали підвозити сюди документацію, у приміщенні утворилася тіснява, люди стояли на сходах, їм не було де присісти. Міська влада пропонувала розмістити ОВК в іншому, зручнішому приміщенні, зокрема у кібернетико-технічному коледжі, але на цю пропозицію не пристали. Щодо явки виборців, то вона в Кіровограді була дещо нижчою, ніж під час виборів Президента у 2010 році, – близько 52 відсотків.

Незважаючи на те, що офіційні результати ще не оголошені, є попередні дані, що розміщені на сайті ЦВК. На момент, коли верстався номер, за даними ЦВК після опрацювання 99 відсотків протоколів по виборчому округу №99 політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” набрала 33,33 відсотка голосів, Партія регіонів – 23,43 відсотка, політична партія “УДАР” – 17, 65 відсотка, політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – 9,9 відсотка, Комуністична партія України – 9,15 відсотка. Подібна картина й по інших округах Кіровоградщини, крім №103, де перемогла Партія регіонів (32,71 відсотка). Щодо кандидатів-"мажоритарників", то по округу №100 переміг Станіслав Березкін (Партія регіонів), по округу №101 – Віталій Грушевський (Партія регіонів), по округу №102 – Олександр Єдін (Партія регіонів), по округу №103 – Сергій Кузьменко (Партія регіонів). Щодо 99-го округу, то ситуація досі залишається невизначеною: боротьба між двома основними політичними опонентами – Олександром Шаталовим (Партія регіонів) та Андрієм Табаловим (Об’єднана опозиція “Батьківщина”) перейшла у судову площину.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39516 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua