МЕНЮ


1 грудень 2017 - 09:06

Головні теми тижня


Найбільше нарікань від громадськості, висловлених під час звіту міського голови Кропивницького за результатами дворічної діяльності, було на роботу підприємства ТОВ «Екостайл». Це відзначив Андрій Райкович на апаратній нараді 29 листопада.
Очільник міста піддав жорсткій критиці керівництво підприємства, яке в монопольних умовах здійснює вивезення і утилізацію сміття в обласному центрі. Андрій Райкович звернув увагу на низьку якість робіт, виконаних спеціалістами ТОВ «Екостайл».
– Міська влада пішла вам назустріч у багатьох питаннях, не зловживайте нашою довірою! Сміття на кварталах не повинно лежати тижнями. І я прошу керівників районів, спецінспекцію, управління ЖКГ жорстко контролювати цей процес. Негайно узгодьте графіки вивезення сміття в приватному секторі, налагодіть контакти з квартальними і поставте крапку! – наголосив міський голова.
Андрій Райкович також наполягав на необхідності виконувати обіцянки, дані громаді, міській владі, керівниками підприємства і тримати своє слово. Адже перед тим, як виконавчий комітет міської ради погодився на підняття тарифів за вивезення сміття, представники «Екостайлу» обіцяли місту нові контейнерні майданчики та машини, облаштування підземних ємностей для сміття. Проте за півроку нічого з обіцяного не виконали.
* * *
Ішлося на нараді і про відсутність аптечних пунктів на околицях Кропивницького.
– До кінця року у віддалених мікрорайонах міста, таких, як Велика Балка, Балашівка, Кущівка, необхідно відкрити аптечні пункти. Про це просять тамтешні мешканці, пенсіонери, – зазначив очільник міста. – Я довго вислуховував від керівників аптечних закладів пояснення, що це не вигідно, що аптеки в тих мікрорайонах не окуповуватимуть себе. Тож вирішити цю проблему можна так: головним лікарям міських закладів охорони здоров’я необхідно звернутися до керівників комерційних аптек, які функціонують на територіях наших лікарень і поліклінік. Ці аптечні пункти, я переконаний, дають дуже непоганий прибуток. Тож їх власники мають можливість піти назустріч місту та відкрити й менш прибуткові аптеки на околицях.
Якщо ж власники аптечного бізнесу не підуть на співпрацю з міською владою, то в Кропивницькому буде створено мережу комунальних аптек. Але в такому випадку для жодної комерційної аптеки в міських закладах охорони здоров’я місця не знайдеться, попередив Андрій Райкович.
Пропозицію міського голови підтримав і секретар міської ради Андрій Табалов.
– Я добре знаю цю проблему, адже якраз на моєму окрузі люди давно потребують аптечного пункту. Тож я підтримую цю ідею. І зроблю все можливе, щоб дане доручення було виконано, – зауважив Андрій Табалов. – Ми обов’язково організуємо депутатський день, присвячений цій темі, проведемо прозорий діалог між депутатами та представниками аптечних пунктів, аби вирішити проблему з аптеками на околицях.
* * *
Зволікати зі створенням ОСББ у Кропивницькому більше не можна. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді.
– Якщо мешканці багатоповерхівок і міська влада максимально не включаться в роботу з організації в кожному будинку об’єднання співвласників, то наступного року в Кропивницькому будуть великі проблеми з водо-, теплопостачанням тощо. Кожен власник квартири має розуміти, що для ефективного управління своїм майном мешканцям необхідно об’єднатися, – наголосив Андрій Райкович. – Закликаю наших комунальників теж бути готовими до реформ, починати створювати керівні компанії, сервісні центри. Бо буде так, як із вивезенням сміття: ніхто в місті не був готовий зайнятися проблемою, тож цю нішу на ринку послуг відразу зайняла компанія з іншого регіону.
* * *
Стан протипожежної безпеки в школах, дитячих закладах та об’єктах культури Кропивницького прискіпливо перевірять.
– Незабаром новорічні свята, тож скрізь будуть ялинки, ілюмінація, велика кількість світлової і звукової апаратури, – наголосив Андрій Райкович. – Тож необхідно оперативно провести наради і визначити відповідальних за протипожежну безпеку осіб, які повністю контролюватимуть усі новорічні заходи, особливо у вечірній час. Дев’ятнадцятого грудня на площі Героїв Майдана ми встановлюємо оновлену ялинку, включаємо нову ілюмінацію. Наказую дуже серйозно і контролювати всі роботи, забезпечити належну охорону об’єкта. Щоб усе, що буде на площі перед міською радою і на площі Героїв Майдана, було під пильним наглядом і вдень, і вночі. Звертаюсь також до поліції: від вас залежить надзвичайно багато, щоб у передноворічні дні в центрі Кропивницького був забезпечений громадський порядок.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 2.60878 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua