МЕНЮ


6 липень 2018 - 09:24

Головна мета – допомогти військовим адаптуватися до цивільного життя


У приміщенні школи №29 волонтери Кропивницького презентували громадськості та журналістам центр соціальної адаптації для ветеранів АТО “Смайл”. Головна мета центру – допомогти військовим адаптуватись до життя у мирних умовах та реалізувати себе.
За словами психолога Андрія Фоменка, повернувшись з війни у цивільне життя, ветерани часто стикаються з нерозумінням оточуючих, тому такий центр допоможе зняти певний рівень соціальної напруги, утримати людей від необдуманих кроків.
– У центрі об’єднуватимуться ініціативи творчих талановитих людей, які повертаються з війни, їхня активність спрямовуватиметься у соціально корисне русло, – наголосив Андрій Фоменко. – Подібні центри вже існують у Чернігові та Львові.
Волонтер також додав, що є ідея створити на базі даного центру фіткомплекс, який допомагатиме хлопцям покращити свій фізичний стан.
Ініціативу створення центру соціальної адаптації для ветеранів підтримав міський голова Кропивницького Андрій Райкович:
– Як очільник міста я бачу, як міська влада може допомогти центру. По-перше, покращити інфраструктуру, по-друге, невідкладно зробити ремонти під’їзних шляхів, парканів. Ми також звернемося до соціально орієнтованого бізнесу, до представників громади, депутатів обласної та Верховної рад, щоб вони у межах своїх повноважень і можливостей долучились до такої важливої для міста, та й для всієї країни справи.
Міська влада зробила перший крок назустріч волонтерській ініціативі і надала приміщення школи для облаштування центру адаптації ветеранів війни.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40871 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua