МЕНЮ


27 червень 2014 - 15:41

Головна проблема – розрахунки за послуги


Тепловики Кіровограда розпочали активну підготовку до опалювального сезону. В технічному плані проблем не виникає – роботи виконуються згідно із графіками. Однак є побоювання, що поставки газу можуть бути обмежені, до того ж, ціна на блакитне паливо зростає.

Як повідомив на розширеній нараді у міській раді з підготовки до опалювального сезону начальник головного управління ЖКГ міської ради Олександр Хачатурян, за таких умов особливо актуальним є питання погашення боргів населення та інших споживачів перед теплопостачальними підприємствами, а також боргів самих підприємство – перед НАК “Нафтогаз України”, укладення договорів щодо їх реструктуризації, вміння працювати в умовах жорсткої економії енергоносіїв і навіть пошук можливостей щодо переходу на альтернативні види палива. Щодо останнього кроку, то до нього готове лише КП “Теплоенергетик”, яке до повного переходу на газ працювало на олександрійському бурому вугіллі. Директор підприємства Сергій Кравченко зауважив, що котли міської ТЕЦ можна перевести на використання саме цього виду палива і свої пропозиції він вже надавав керівництву облдержадміністрації. Проблема лише в тому, чи готові олександрійські шахтарі до такої співпраці.

Стосовно оплати послуг, то борг населення за тепло порівняно з минулим роком значно зріс, міський бюджет повністю розрахувався за надані бюджетним установам послуги, а ось державний бюджет завинив тепловикам понад три мільйони гривень. Серед населення, казали учасники наради, слід активніше проводити роз’яснювальну роботу щодо порядку надання субсидій, компенсаційних виплат, що запровадив нещодавно уряд, а вирішити проблему погашення боргів державного бюджету обіцяла допомогти облдержадміністрація.

У плановому режимі готуються до опалювального сезону й працівники ВАТ “Кіровоградгаз”. Заступник голови правління товариства Андрій Петровський повідомив: поки що проблем із постачанням блакитного палива немає.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3777 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua