МЕНЮ


8 березень 2013 - 12:23

Головне - жити!


Ініціатори заходу – Всеукраїнська організація "Позитивна жінка", обласна благодійна організація "Відкрите серце" та Кіровоградське обласне відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

За словами Олександра Глядєлова, виставка була створена для того, аби зламати бар’єр між ВІЛ-інфікованими та здоровими людьми, допомогти бути вільними тим, хто потребує підтримки.

Замислимося на хвилину: хто така жінка? Це і мати, яка хвилюється за те, як її діагноз вплине на життя дитини, це і дружина, яка повинна підтримувати свого чоловіка, хоча сама нерідко залишається без підтримки. Нарешті, це споконвіку берегиня домашнього вогнища, від якої залежать тепло й затишок у родині. І їй, найніжнішому створінню, аби перебороти страх, стати перед камерою і заявити усій країні: "Я – ВІЛ-інфікована!", потрібна неабияка сміливість.

Свій страх перед хворобою вирішили побороти 22 жінки, які на власному прикладі переконалися, що таке життя з ВІЛ, і відкрили свої обличчя перед об’єктивом фотокамери.

Під час виставки автор поділився своїми враженнями зі слухачами: "Пояснюючи іншим, я продовжую дивуватися сам можливості фотографії зберігати та повертати час і почуття. І зараз, відбираючи фотографії для цієї невеличкої виставки, я знову відчув багато емоцій з минулої весни, коли проходили зйомки. Та знову вдячний жінкам, які тепер присутні і на моїх фотографіях, за їхні душевну теплоту, відкритість і сміливість".

Гарна атмосфера у музеї та чистота намірів Олександра Глядєлова доводять, що ВІЛ-позитивна жінка – не означає інша. Вона така, як мільйони жінок на планеті, і водночас індивідуальна, як кожен з нас. Це жінка, яка кохає, відчуває біль, яка виховує дітей, яка працює поруч з нами.

Поліна МЕДЯНИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37959 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua