МЕНЮ


30 березень 2018 - 06:20

Головний фронт робіт – дороги


Міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді в понеділок наголосив на тому, що припинення снігопадів, настання тепла визначили для комунальних служб міста головний фронт робіт – дороги.
– Не потрібно навіть їздити за кермом: усі ями, просаджені люки, вимоїни після розриттів видно неозброєним оком, – зазначив очільник міста. – Я навіть не коментую, що ми справедливо вислуховуємо від водіїв, тому головне управління ЖКГ має негайно приготувати звернення на адресу облавтодору, щоб якомога швидше запустити в роботу асфальтний завод. До цього всі відповідні служби мають негайно зробити реєстр обстежень критичних вулиць.
Очільник Кропивницького доручив заступникові міського голови Олександрові Мосіну забезпечити перевірку і контроль завершення роботи всіх підрядчиків на дорогах міста, де вони не були завершені восени. Особливу увагу потрібно приділити пошукам дефектів на відремонтованих ділянках, наголосив Андрій Райкович. Якщо вони будуть, то підрядчики перероблятимуть брак за власний кошт.
На вимогу міського голови контроль якості асфальтування доріг у Кропивницькому здійснюватимуть на всіх етапах з проведенням необхідних досліджень і оформленням відповідної документації.
– Ми впродовж трьох років витрачаємо великі суми бюджетних коштів на ремонти, і вже час звітувати перед громадою, – наголосив Андрій Райкович. – Зрозуміло, що всі проектно-кошторисні документи на нові заплановані об’єкти мають бути готові не у вересні, а до літа! Особлива увага тим магістралям, де рухається громадський транспорт.
Ремонт доріг у Кропивницькому розпочнеться, як тільки стане тепліше і зійде повністю сніг. Насамперед, дорожники «залатають» ями, що утворилися після зими.
Андрій Райкович також звернув увагу керівників теплогенеруючих підприємств, міськводоканалу, підприємств зв’язку на провали навколо люків технічних колодязів на свіжих полотнах асфальту, де торік ліквідовували аварії і розривали асфальт.
– На Пермській, на Фортечному, на Тарковського, у спальних мікрорайонах, на Полтавській – та практично скрізь з’явились серйозні просадки і провали, – звернувся до комунальників міський голова. – Будь ласка, проведіть теж негайне обстеження своїх колодязів, люків і не просто їх підсипте, а зробіть якісне ущільнення і асфальтування. Інакше яка буде ціна нашим новим дорогам, коли на них дірки навколо люків?
Андрій Райкович також дав завдання очільникам ЖЕО і ОСББ оглянути території, де люди тримають погреби, бо там земля від вологи значно просіла.
– Ми бачили такі небезпечні погреби між будинками у дворах на Тельнова, на Соборній, на Жадова, на Корольова, – зазначив міський голова. – Земля від вологи добре просіла. З’явиться свіжа зелень, прикриє, а ввечері хтось у ті ями потрапить. Не дай Боже дитина! Приклади є!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37522 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua