МЕНЮ


7 сiчень 2011 - 07:30

ІГОР ВОЛКОВ: ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ МІСЬКОЇ РАДИ СТВОРЕНО ВСІ УМОВИ


Ігор Волков звернув увагу журналістів, що для розробки нового регламенту роботи ради, який визначатиме "правила гри" для всього депутатського корпусу на найближчих п’ять років, була створена робоча група з 13 осіб, до якої ввійшли представники всіх політичних сил, представлених у міській раді, та ті депутати, які висловили бажання працювати над документом.

– У складі робочої групи активно працювали кваліфіковані юристи Олександр Мосін, Павло Топчій, Володимир Ярошенко, Любов Виноградова, проект пройшов постатейне обговорення, детально розглядалися всі внесені пропозиції, – зазначив Ігор Волков. – Тож регламент роботи міської ради – це достатньо якісний структурований документ, у якому вдалося уникнути дублювань норм чинного законодавства України, що мали місце в регламенті міської ради п’ятого скликання.

Секретар міськради звернув також увагу на те, що в новому регламенті чітко прописаний механізм прийняття рішень міською радою шляхом електронного голосування, що дозволило вже на першому засіданні ввімкнути систему "Рада – В".

Журналісти роботою системи Рада залишилися задоволеніЗбій у роботі системи електронного голосування на першому засіданні міської ради Ігор Волков пояснив різким підвищенням напруги в електричній мережі. Після перезавантаження серверу "Рада – В" працювала у штатному режимі. Проте відповідні висновки технічна служба зробила, і на сьогоднішній день система голосування захищена потужним стабілізатором напруги. В надійності роботи системи змогли переконатися кіровоградські журналісти, яким по закінченні прес-конференції запропонували власноруч провести її тестування. Результатами реєстрації та голосування представники засобів масової інформації залишилися задоволеними. До слова, можливості системи "Рада" не обмежуються підрахунком голосів. Наприклад, вона фіксує заявки депутатів міської ради на виступи. При цьому якщо таку заявку одночасно зробило кілька депутатів, черговість їх виступів система визначить шляхом електронного жеребкування. Є також можливість при прийнятті рішень з принципових для тієї чи іншої політичної сили питань на вимогу керівників фракцій оприлюднити результати голосування саме в розрізі фракцій.

Кількість постійних депутатських комісій, їх назви у міській раді шостого скликання не змінилися.

– Нашою метою була не докорінна руйнація існуючої системи, а наповнення роботи комісій якісно новими змістом і формою та зміна підходу до розгляду проектів рішень у комісіях з формального на прозорий, публічний і дієвий, – підкреслив Ігор Волков. – Усі десять комісій уже плідно працюють, провели по кілька засідань, у тому числі з питань регламенту та проекту міського бюджету.

Ігор Волков нагадав, що наприкінці минулого року депутати міської ради затвердили головний фінансовий документ міста на 2011 рік. Наступна, третя сесія Кіровоградської міської ради має відбутися у другій половині січня. За його інформацією, до порядку денного сесії будуть внесені всі галузеві програми соціально-економічного розвитку Кіровограда на 2011 рік, що разом з уже прийнятим бюджетом міста дозволить міській владі ефективно реалізувати заплановані проекти.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39324 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua