МЕНЮ


12 серпень 2011 - 12:35

Городники хоч дерев не чіпають


Поділивши ділянку на шматки відповідно до своїх уявлень про справедливість, люди примудрилися вирощувати між деревами картоплю, капусту та іншу поживну флору і до останнього часу не переймалися відсутністю законних підстав на це.

Та, по правді сказати, вони нікому й не заважають, адже хазяйнують в тихій, віддаленій від центру Кіровограда місцині, яка ще й підтоплюється під час паводків. А недавно городники дізналися, що земля, до якої звикли як до своєї, уже більше року належить незнайомим їм 16 щасливчикам, 12 з яких уже встигли отримати державні акти про приватну на неї власність. За законом підлості, про це жителі Чорноморської довідалися тоді, коли самі спробували приватизувати займані наділи. І заходилися скаржитися…

Реагуючи на їхнє звернення, міський голова Олександр Саінсус розпорядився створити комісію, яка має з’ясувати, чи правомірно вчинила міськрада попереднього, п’ятого скликання, коли поділила земельну ділянку на вулиці Чорноморській на 16 клаптів і віддала їх у приватну власність під забудову та садівництво. (Теперішня міська влада уже виявляла грубі порушення в тому, як її попередники задовольняли земельні апетити деяких кіровоградців.)

Днями ця комісія (з числа працівників виконавчих органів міськради та територіальних органів державної влади, уповноважених слідкувати за додержанням природоохоронного законодавства) збиралася на засіданні. На ньому висловлювалася і думка про те, що згадувана ділянка на Чорноморській не може бути об’єктом приватної власності узагалі, оскільки, відповідно до Генерального плану Кіровограда, є природоохоронною зоною.

Якщо цим зацікавляться у прокурорському відомстві, можна очікувати на те, що воно опротестує відповідні рішення міськради п’ятого скликання. З огляду на принциповість в таких питаннях теперішньої депутатської більшості ради, можна припустити, що ці протести будуть задоволені і земля знову стане власністю громади.

Це, звісно, не те, чого хочуть городники з Чорноморської. Але, ще раз наважуся припустити, у випадку повернення землі в комунальне лоно вони зможуть боротися на ній за врожаї і надалі – поки там не буде облаштовано справжній парк.

Шкоди ж від їхнього картоплярства – ніякої, чого не можна сказати про людей, які зібралися там будуватися. Ті вже точно дерева повирубують.

Віктор ІВАНЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37977 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua