МЕНЮ


1 лютий 2019 - 13:33

Готель «Київ» здавали в оренду за безцінь


Трохи більше мільйона гривень на місяць сплачуватиме орендар готелю «Київ», що знаходиться в Кропивницькому. (Зараз до міського бюджету як орендна плата надходять лише 10 тисяч гривень щомісяця.) Таке рішення стало можливим в результаті виграного судового позову міської ради до колективного підприємства «Центр-готель», яке і орендує приміщення готелю «Київ» з 8 вересня 1994 року. В 2009 році, коли первинний договір оренди закінчився, його продовжили до 2024-го на тих же умовах.

Таку інформацію озвучив журналістам на прес-конференції начальник управління комунальної власності Олег Колюка.

Приміщення готелю “Київ” – одне з найбільших, яке перебуває у комунальний власності. Тим більше, у центрі міста. Його площа – 7 711 квадратних метрів. Незважаючи на це, орендна плата була дуже низькою. Зрозуміло, що такий стан речей не задовольняв міську раду.

– Тому ми ретельно вивчили питання, як можна змінити ситуацію на краще, та звернулись до суду з позовом, оскільки добровільно орендар відмовлявся вносити зміни в договір, – зазначив посадовець. – В суд подали ще в жовтні 2017 року, а рішення було винесено лише 11 січня 2019 року. Позов суд задовольнив. Зокрема, передбачено, що розмір орендної плати на місяць становитиме трохи більше мільйона гривень. Хочу зазначити, що розмір оренди не є договірним. Він розраховується на підставі звіту про незалежну оцінку майна.

На даний час рішення ще не набрало законної сили, і орендар може подати апеляцію. Якщо апеляції не буде – рішення стане чинним у середині лютого.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41906 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua