МЕНЮ


31 серпень 2015 - 18:25

Готові на сто відсотків


Усі загальноосвітні заклади Кіровограда повністю готові до нового навчального року. Про це заявила днями на прес-конференції начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.

Повідомивши, що в ряді шкіл виконано капітальні ремонти за бюджетні кошти, керівниця управління освіти зазначила й про участь батьків у процесі підготовки цих приміщень до нового навчального року. Також Лариса Костенко поінформувала журналістів про заходи, які вживаються в освітній сфері міста задля безпеки дітей (19 закладів обладнано 38 камерами відеоспостереження) та з енергозбереження (цього літа в школах встановлено п’ять теплолічильників; такими приладами раніш обладнано 11 закладів, що дозволило лише в минулому навчальному році зекономити 700 тисяч гривень).

Розповіла Лариса Костенко й про новації від профільного міністерства, які чекають учителів та школярів у новому навчальному році. Це – збільшення годин на вивчення іноземної мови, запровадження нових програм з предмета “Захист Вітчизни”.

– У базових школах продовжуватимемо реалізовувати проект “Майбутній захисник Вітчизни”, – зазначила очільниця освітньої галузі. – Це – школи ЗОШ №№ 16, 26, школа-інтернат. Цього року цей список збільшується за рахунок школи №35. Якщо у минулому році цим проектом було охоплено лише учнів 10-х класів, то з 1 вересня до нього залучать і одинадцятикласників.

Для учнів 3-х класів – обов’язковий урок плавання. Навчатимуться діти цьому у басейні ДЮСШ “Надія”.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39397 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua