МЕНЮ


26 квiтень 2013 - 15:04

Готуємося до Великодніх свят


Питання підготовки до відзначення Великодня обговорювалося у вівторок на засіданні комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації, яке провів секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков.

У засіданні взяли участь представники релігійних громад обласного центру, начальники управлінь та відділів міської ради, правоохоронці.

Нинішнього року православні відзначатимуть Великдень 5 травня.У цей день відбудуться святкові богослужіння, у яких візьме участь чимало жителів обласного центру. Спільне ж завдання міської влади і релігійних громад, наголосив Ігор Волков, – забезпечити безпеку та максимальний комфорт у цей час для кіровоградців.

За інформацією т.в.о. начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна, роботу громадського транспорту під час великодніх свят у Кіровограді буде подовжено. Пасажирські перевезення здійснюватимуться до першої години ночі 4 травня й розпочнуться цього дня раніше – о 4.00. Працівники головного управління житлово-комунального господарства міської ради повідомили про те, що у ніч з 4 на 5 травня вулиці Кіровограда освітлюватимуться. Належна охорона громадського порядку, за словами заступника начальника міського відділу УМВС України в Кіровоградській області Сергія Коси, буде забезпечена посиленим патрулюванням, біля храмів, як і в минулі роки, постійно чергуватимуть правоохоронці. Також передбачається, що в центральній частині міста постійно перебуватиме "швидка" на випадок, якщо комусь із парафіян під час служби стане зле.

Щодо святкових заходів, то, як повідомила начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець, напередодні Великодня на кіровоградців очікує ряд приємних сюрпризів. 30 квітня перед будинком міської ради буде встановлена велетенська писанка, розписана за біблійними мотивами місцевими художниками – авторами писанки – переможниці минулорічного Параду вишиванок у Києві. Цього ж дня на Театральній площі та у Ковалівському парку експонуватимуться 4, 5 тисячі маленьких писанок, розмальованих і подарованих рідному місту кіровоградськими дітьми.

Настоятелі храмів та представники релігійних організацій звернулися до міської влади з проханням забезпечити роботу громадського транспорту у ніч з 4 на 5 травня й на маршрутах до віддалених мікрорайонів, зокрема до парку Крючкова, де знаходиться Успенський храм. А також попросили надати допомогу у вирішенні деяких питань благоустрою прилеглих територій. Секретар міської ради дав відповідні доручення керівникам виконавчих органів міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3824 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua