МЕНЮ


23 серпень 2019 - 11:19

Готуються до опалювального сезону


Після повернення до комунальної власності ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА увійшло до комунального підприємства «Теплоенергетик». Тепер це велике теплогенеруюче підприємство, яке обслуговує 330 кілометрів трубопроводів, 22 котельні, виробляє теплову та електричу енергію. На підприємстві після об’єднання працюють 620 осіб. Зараз фахівці КП «Теплоенергетик» готують теплове господарство Кропивницького до нового опалювального сезону. Про це на прес-конференції повідомив директор підприємства Олександр Чельник.

– Виходячи із сьогоднішніх реалій та обсягів фінансування, ми зосередили свої зусилля на найпроблемніших місцях, – зазначив керівник «Теплоенергетика». – Ситуацію ускладнює прийнятий в господарське відання майновий комплекс від колишнього орендаря ДП «Кіровоградтепло», 19 котелень якого і 200 кілометрів трубопроводів перебувають у не найкращому стані.

За інформацією Олександра Чельника, тепловики вже підготували до зими 50 відсотків котелень: на 11-ти з них виконані всі регламентні роботи, проведені гідравлічні випробування, ревізія контрольно-вимірювальних приладів. Ще одна котельня буде готова до кінця тижня. Решта 11 має різний ступінь готовності. А найскладніша ситуація – на ТЕЦ, яка має обладнання 1956 року випуску.

Олександр Чельник переконаний, що тепловики зроблять усе можливе для своєчасної подачі тепла в оселі кропивничан і на об’єкти соціальної сфери. Але комунальники при цьому дуже розраховують на допомогу міської ради. Відповідним проектом рішення на підготовку теплового господарства до зими планується допомога підприємству у розмірі 15 мільйонів гривень.

Керівника турбує, що кількість абонентів підприємства нині скоротилась до 30 відсотків. Це значно ускладнює обслуговування тепломереж, впливає на тариф за теплопостачання. На фініші перебуває формування тарифу для споживачів об’єднаного підприємства. Особливу тривогу викликає те, що разом із об’єднанням новоствореному підприємству перейшли й борги «Кіровоградтепла». Зараз заборгованість споживачів обох підприємств становить майже 110 мільйонів гривень. Тому Олександр Чельник закликав усіх абонентів підприємства розрахуватись за тепло.

Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36022 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua