МЕНЮ


25 грудень 2014 - 09:42

Говорили про бюджетні зміни


У приміщенні Кіровоградської міської ради відбулось засідання колегії за участі керівників фінансових управлінь райдержадміністрацій та виконкомів міських рад Кіровоградської області, в тому числі й фінансового управління Кіровоградської міської ради, організованої з ініціативи департаменту фінансів облдержадміністрації. Обговорювались питання формування бюджетів районів та міст області через кардинальну зміну підходів до складання місцевих кошторисів з огляду на новації у вирішенні загальнодержавних проблем.

– Зараз у парламенті країни розглядаються зміни до Бюджетного та Податкового кодексів країни і паралельно обговорюється проект Закону України "Про Державний бюджет на 2015 рік", – зазначив заступник начальника фінансового управління міської ради Володимир Стецюк. – У зв’язку із цим виникає багато питань, від вирішення яких залежатимуть прийняття місцевих бюджетів та, відповідно, життя територіальних громад. Законодавчі зміни, які ухвалять народні депутати України, й вирішать фінансування бюджетної сфери та окремих галузей міського господарства.

Також було розглянуто питання виконання місцевих бюджетів за 2014 рік. І хоча остаточні підсумки підбивати ще рано, але вже зараз можна сказати, що нинішній фінансовий рік був хоча й напруженим та складним, та все ж таки всі фінансові зобов’язання міська влада перед кіровоградською громадою виконала.

Отже, якщо, як і планується, бюджет країни буде прийнятий наприкінці цього року (як повідомлялось у ЗМІ – 30 грудня), то протягом наступних двох тижнів мають бути прийняті й місцеві бюджети.

Учасників зібрання привітав секретар міської ради Іван Марковський, який, окрім святкових побажань, зазначив, що від того, як спрацюють на початку року місцеві фінансисти, залежить оперативність прийняття депутатами місцевих рад бюджетів міст та районів Кіровоградщини й обласного центру зокрема.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35789 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua