МЕНЮ


11 лютий 2011 - 09:30

Грабіжників затримано, електрошокер вилучено


Один з випадків стався увечері в одному зі скверів районного центру. 24-річний місцевий житель повертався додому з роботи. Через деякий час його наздогнала компанія молодих людей. Як водиться, попросили цигарку. А потім – мобілку та гроші. Бідолаха спробував утекти, та, пробігши кілька метрів, послизнувся і впав. Лиходії – до нього. Погрожуючи застосувати електрошокер, вони обнишпорили кишені жертви і, забравши мобілку, порадили забути про зустріч з ними.

Як тільки нападники зникли, потерпілий повідомив про пригоду в міліцію. Не минуло й години, як правоохоронці затримали одного із злочинців. Шукати його спільників довелося також недовго, оскільки всі четверо проживали в одному будинку, який разом винаймали. Поки правоохоронці з’ясовували обставини описаної вище події, до них звернувся ще один житель Світловодська із заявою про пограбування. З’ясувалося, що його скривдили ті ж лиходії. У домівці грабіжників знайшовся електрошокер, його вилучено.

Правоохоронці перевіряють причетність цих чоловіків до скоєння інших грабунків та розбоїв.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36693 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua