МЕНЮ


29 березень 2013 - 13:33

Іграшки, які допоможуть у лікуванні


Кіровоградський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно працює над вдосконаленням форм і методів надання соціальної підтримки родин, які опинилися в скрутному становищі, дітям з обмеженими можливостями.

Так, нещодавно дві родини, в яких діти хворіють на церебральний параліч та потребують психоемоційної і фізичної корекції для адаптації до самостійного життя, отримали спеціальні розвиваючі конструктори. Завдяки домовленості фахівців центру із керівництвом Кіровоградської виправної колонії № 6 їх виготовили в цій установі. Нещодавно директор центру, депутат Кіровоградської міської ради Олег Краснокутський, фахівці центру Л.Довгополюк і І.Дяченко та керівники виправної колонії № 6 в урочистій обстановці вручили конструктори родинам, де виховуються хворі діти.

Центр висловлює щиру подяку адміністрації Кіровоградської виправної колонії № 6: Ю. Єрмоленку, заступникам начальника установи Ю. Євтягіну та заступнику начальника установи О. Цвігуну та сподівається на подальшу плідну співпрацю.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38673 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua