МЕНЮ


13 липень 2018 - 10:12

Громада чекає від правоохоронців професійної служби


Міський голова Кропивницького Андрій Райкович взяв участь у нараді з питань взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з територіальними підрозділами Національної поліції України. Як зауважив міський голова, обласний центр дислокує ядро усіх правоохоронних структур.
– У Кропивницькому – четверта частина населення області, і, зрозуміло, що проблем вистачає, – зауважив Андрій Райкович. – Разом із тим я як міський голова одразу налаштував депутатський корпус, виконавчий комітет на системну підтримку і співпрацю з правоохоронними органами.
У грудні 2015 року, коли Андрій Райкович став міським головою, допомога правоохоронним органам становила 100 тисяч гривень. Програми, стратегії, проектів у напрямку “Безпечного міста” не було взагалі. У 2016 році на реалізацію першого етапу профільної програми з міського бюджету було виділено 2 млн. 240 тис. грн. У 2017 році загальний обсяг допомоги становив вже 4 млн. 366 тис. грн. І у цьому році планується майже 7 млн. грн.
Програма спрямована на впровадження у Кропивницькому системи відеоспостереження і відеоконтролю на території міських об’єктів з масовим скупченням людей, громадського транспорту, де потенційно криміногенні ділянки. Оперативна інформація надходитиме до центру управління системою. Із цих коштів як субвенцію половину ресурсу скеровано для придбання спецтехніки, спорядження, засобів відображення інформації, спецавтотранспорту для оперативних груп під час проведення антитерористичних операцій для управління СБУ області.
Місто не залишило без уваги жодної актуальної потреби підрозділів національної і патрульної поліції, а також нацгвардії: від технічного оснащення, комп’ютерної техніки до автозапчастин, ремонту опалення приміщень. У Кропивницькому вже розпочали встановлення відеокамер на першочергових об’єктах. Створений у міській раді відділ з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами систематично разом із представниками міської поліції проводить наради щодо стану розслідування справ з викрадення комунального майна, стихійної торгівлі, контролю за діяльністю пунктів прийому металу.
– Картину реального стану справ я отримую щодня перед планіркою, – повідомив міський голова. – Маю безліч звернень від людей про вкрадені оградки, могильні плити, квіти на цвинтарях. Сотні кущів дорогих квітів вирвали на центральних клумбах міста. Про вкрадені елементи огорожі на Набережній я вже просто не нагадую! А як бути з наркопритонами?! Чому жодної продуктивної реакції ваших підрозділів на десятки оголошень, номерів телефонів на стінах, дверях будинків уздовж вулиць?! Кожен школяр знає, що то за номери, а ви хіба не знаєте?!
Насамкінець Андрій Райкович зауважив, що громада чекає від правоохоронців професійної, відповідаль- ної, оперативної служби. Безпечне місто, безпека людського життя, громадський порядок, та ще в умовах, коли на Сході не припиняються обстріли і гинуть військові, страждають люди — це вкрай важлива складова існування держави, довіри народу до влади.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37884 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua