МЕНЮ


2 грудень 2011 - 10:33

Громада - за чесні тендери


Громадське партнерство "За доброчесні державні закупівлі", творче об’єднання "ТОРО" та громадська організація "Демократичний альянс" 30 листопада в галереї "Єлисаветград" у Кіровограді презентували для представників громадських організацій, органів влади, журналістів та інших громадян виставку карикатур "Яка ціна державних закупівель в Україні?".

Як зазначила представник громадського партнерства "За доброчесні державні закупівлі" Оксана Якуніна, мета виставки – привернути увагу широкої громадськості до неефективного використання державних коштів унаслідок проведених тендерів. Перша презентація виставки відбулася 27 жовтня в Києві. Карикатури "тендерних досягнень" уже оцінили жителі Вінниці, Одеси, Львова та Харкова. Тепер настала черга Кіровограда.

Організатори виставки відібрали з відкритих джерел 12 зі 150 тендерів, проведених в Україні цьогоріч, які є, на їхню думку, резонансними, й зобразили їх у карикатурах. Учасники виставки з допомогою спеціальних наліпок мали можливість вибрати переможців конкурсу "Тендерна закупівля 2011 року". А обирати було з чого. До експозиції увійшла, наприклад, закупівля ДНУ "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України підручника з польської мови за ціною двох електронних книжок (1168 грн.). Громадськість також зацікавилася придбанням головним управлінням благоустрою та комунального обслуговування Донецької міської ради пересувних євротуалетів на 3,99 млн. грн. Один туалет коштує близько 400 тис. грн. – як автомобіль "Мерседес" класу С.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36388 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua