МЕНЮ


1 квiтень 2005 - 21:22

"ГРОМАДСЬКА ОЦІНКА ФАЛЬСИФІКАЦІЇ І ТА ІІ ТУРІВ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 2004 РОКУ"


Виступаючи на слуханнях, Валерій Кальченко сказав, що більшість членів виборчих комісій було підкуплено. За його словами, найпершими винуватцями фальсифікації виборів є міські голови у Кіровограді Микола Чигрін, а в Олександрії — Олександр Цапюк. "Чигрін хоче утриматися при владі, яка знову формуватиме виборчі комісії, що будуть нічим не кращі, а може, й гірші. Я дивлюся, що ця шайка-лєйка збере таку територіальну комісію, з якою ми не справимося. Треба, щоб одіозні фігури міста були ізольовані, я на них дивлюся, як на військовополонених, яких треба закрити на рік за колючим дротом, щоб вони не могли впливати на вибори". Оце демократія — ще не закінчене слідство, немає ухвали суду, зате є вирок — за колючий дріт усіх!

Із закликами боротися за чесну владу виступили Микола Садовий, Петро Чубенко. Останній, зокрема, зазначив, що, на його думку, повна фальсифікація йшла із ЦВК, а за діючим Законом "Про вибори до місцевих органів влади" нормальні, чесні вибори провести неможливо. На його думку, необхідно внести зміни, щоб територіальну виборчу комісію формувала не міська влада. "Парламентські вибори будуть ще складнішими, ніж президентські" — напророчив Петро Чубенко.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39893 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua