МЕНЮ


12 грудень 2011 - 13:47

Громадська рада обговорила зміни в спрощеній системі оподаткування


Під час засідання громадської ради при ДПА з новаціями Податкового кодексу України присутніх ознайомила начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПА в області Інна Ауліна.

За її словами, законодавець передбачив запровадження диференційованого підходу до класифікації малого бізнесу відповідно до річного обороту та реєстрацію „спрощенців” як платників ПДВ. Це дозволить створити рівні конкурентні умови з суб’єктами господарювання, що працюють на загальній системі. Також на відміну від діючого законодавства не передбачено збільшення розміру ставки податку за кожного найманого працівника.

Як відзначив перший заступник голови комісії з проведення реорганізації ДПА у Кіровоградській області, перший заступник голови ДПА в області Сергій Колотуха, вперше в Україні передбачено соціальні гарантії для „спрощенців” – підприємці першої та другої групи, які не використовують працю найманих осіб, матимуть законодавчо обґрунтоване право на відпустку та „лікарняні”.

Володимир Гришко, голова територіального відділення Асоціації платників податків в Кіровоградській області зазначив, що доля підприємців, які працюють на спрощеній системі, багато в чому тепер залежить від виваженої позиції депутатів місцевих рад, які на своїх сесіях до кінця року повинні прийняти ставки єдиного податку по різним видам діяльності.

Голова громадської ради при ДПА у Кіровоградській області Ігор Волков підкреслив – нині малий бізнес стурбований не стільки розміром ставок, скільки правилами гри для підприємництва, які можуть трактуватися по-різному.

В свою чергу, голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук запропонував звернутись до депутатів та голів місцевих рад з пропозицією прийняти ставки єдиного податку якнайшвидше, займаючи при цьому виважену позицію, адже доходи фізичних осіб-підприємців ніяк не можна порівнювати з прибутками суб’єктів господарювання, що працюють на загальній системі. Учасники засідання підтримали цю пропозицію.
Наприкінці засідання присутні переглянули мультфільм про важливість сплати податків „Місто мрії”.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41058 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua