МЕНЮ


22 березень 2013 - 16:12

Громадська рада заслухала голову податковоїПро результати роботи податкових органів Кіровоградщини за перших два місяці цього року йшлося днями на засіданні громадської ради при ДПС в області.

Як поінформував присутніх голова ДПС в області Ігор Вірієнко, протягом січня – лютого до зведеного бюджету України від платників податків Кіровоградщини надійшло 401,7 мільйона гривень, цей показник перевищує прогнозний на 6,4 відсотка. До місцевих бюджетів зібрано 244,6 мільйона гривень, це на 18,7 відсотка більше, ніж у відповідному періоді 2012 року. "Тепер наша область – друга в Україні за динамікою надходжень до бюджету", – так визначив Ігор Вірієнко останні тенденції у сплаті податків у державі.

Розповів Ігор Вірієнко і про хід кампанії з декларування громадянами минулорічних доходів (розпочалася вона 1 січня і триватиме до 1 травня). Посадовець повідомив, що до 15 березня в органи ДПС області надійшли 8428 таких декларацій (це на 37,3 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року), загальна сума задекларованих доходів становить 132,9 мільйона гривень. Із цих декларацій випливають зобов’язання про сплату до бюджету 8,6 мільйона гривень. Майже половину цих коштів (4,1 мільйона гривень) уже сплачено. Це на 2,3 мільйона, або в 2,2 раза більше, ніж рік тому. Звернув увагу присутніх голова обласної ДПС і на те, що нинішнього року можна декларувати доходи в електронній формі.

Голова громадської ради при ДПС в області Ігор Волков закликав колег провести роз’яснювальну роботу у бізнесових колах, спрямовану на те, щоб у цьогорічному всеукраїнському рейтингу "Сумлінні платники податків" взяло участь якомога більше підприємств Кіровоградщини. Цей конкурс уже котрий рік проводиться Асоціацією платників податків України, мета цих заходів – підвищити авторитет у суспільстві підприємств, які чесно декларують свої доходи, вчасно та у повному обсязі сплачують податки і не порушують законів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38947 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua