МЕНЮ


24 липень 2015 - 11:43

Громадське майно слід берегти гуртом


На початку цього тижня вночі зловмисники вивели з ладу ще три ліфти в кіровоградських будинках, вирізавши кабелі електроживлення. Тож кількість зіпсованих останнім часом підйомників у багатоквартирних житлових будівлях зросла до 60.

Про це 21 липня на прес-конференції повідомив секретар міської ради Іван Марковський. У такій ситуації кіровоградці не мають іншої альтернативи, як об’єднати зусилля для захисту своєї спільної власності, наголосив Іван Марковський.

– Я часто зустрічаюся з людьми в трудових колективах, за місцем проживання і скрізь наполегливо роз’яснюю, що ліфти, труби, батареї в будинках – це все їхнє майно, у збереженні якого кіровоградці мають бути зацікавлені, – сказав секретар міськради. – Учора міська рада змогла віднайти 350 тисяч гривень на відновлення розкраденого, але якщо крадіжки не зупинити, то ліфти стоятимуть, адже бюджет не бездонний. І я не вірю, що в будинку ніхто нічого не чув і не бачив, коли вирізали, наприклад, каналізаційні труби.

Очільник міської влади наголосив, що потрібно нарешті ставати справжніми власниками і берегти своє майно, а для цього об’єднуватися в народні дружини і виходити на чергування, доки міліція відновить свою дієздатність у повному обсязі. При цьому Іван Марковський пояснив, що коштів на утримання таких дружин у міському бюджеті не буде передбачено. Ці громадські об’єднання мають бути утворені виключно на добровільних засадах на підприємствах, у мікрорайонах, при житлово-експлуатаційних конторах, аби не допустити розкрадання комунальної власності.

Керівник міста також розповів, що в обласному центрі триває реалізація програми ремонту міських доріг, за термінами та якістю виконання яких він пильно слідкує.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35342 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua