МЕНЮ


17 вересень 2021 - 12:58

«Громадський бюджет-2022»: не забудьте проголосувати за проєкти громадських ініціатив
13 вересня у Кропивницькому розпочалося голосування за проєкти, які надійшли для участі в конкурсі «Громадський бюджет-2022».

Протягом чотирнадцяти календарних днів кропивничани мають змогу підтримати проєкти громадських ініціатив, які, на їхню думку, є найнеобхіднішими для міста.

Голосування триватиме до 26 вересня включно на офіційному вебсайті Кропивницької міської ради.

Цього року до голосування у рамках конкурсу «Громадський бюджет-2022» допущено 36 проєктів громадських ініціатив, серед яких 33 – малих та 3 – соціальних.

Проєкти, допущені до голосування, спрямовані на благоустрій мікрорайонів Кропивницького, різних зон відпочинку, покращення умов життєдіяльності та соціальної адаптованості людей з інвалідністю та малозабезпечених осіб, проведення спортивно-масових, культурно-мистецьких заходів, поліпшення навчальної та матеріально-технічної бази навчальних закладів, а також інші суспільно корисні проєкти.

Кожен мешканець міста, якому на момент голосування за проєкти виповнилося 16 років та місце проживання якого зареєстроване в Кропивницькому, має можливість підтримати два проєкти: один – малий та один – соціальний.

Загальна сума реалізації громадських ініціатив становить 5 мільйонів гривень, з яких 15 відсотків спрямовуватимуться на втілення соціальних проєктів.
Проголосувати за проєкти конкурсу «Громадський бюджет-2022» можна тільки онлайн за посиланням https://www.kr-rada.gov.ua/gromadskiy-byudzhet/golosuvannya/

Відеоінструкція – https://youtu.be/BoOEGgfklMM

Реалізовуватимуться проєкти-переможці наступного року.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37731 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua