МЕНЮ


9 серпень 2019 - 10:29

Громадський бюджет– у дії


У Кропивницькому триває активна реалізація проєктів «Громадський бюджет - 2019». Уже втілено в життя сім проєктів. Про стан виконання громадських ініціатив в рамках бюджету участі розповів заступник міського голови Андрій Паливода на прес-конференції у міській раді.

За інформацією заступника міського голови, на конкурс «Громадський бюджет - 2019» подано 64 проекти. З них рішенням координаційної ради до голосування допустили 56.

За результатами голосування перемогу здобули 24 проєкти, з яких: три – великих, 17 – малих та чотири – соціальних.

– Сім мільйонів гривень, виділених на реалізацію 24-х ініціатив-переможців, розподілені між виконавчими органами, які відповідають за їх реалізацію, – повідомив Андрій Паливода. – Оскільки реалізація більшості проєктів передбачає виготовлення проєктно-кошторисної документації та підготовку до виконання робіт, зазвичай їх реалізація розпочинається наприкінці літа.

Серед реалізованих проєктів – «Перший міський мурал», «Спортивний майданчик «Руки-базуки», «Дитячі мрії» (облаштування дитячого майданчика на селищі Новому), «Кропивницький півмарафон - 2019», «Барвистий світ» (облаштування кімнати спеціальним лікувальним обладнанням для дітей з вадами зору в дошкільному навчальному закладі), «Вікно можливостей», «Дитячий майданчик на прибудинковій території «Щасливі діти – міцна родина – успішна країна».

За інформацією виконавчих органів, на вересень планується реалізація ще шести проєктів, серед яких: «Інноваційна дитяча медицина», «Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія», «Вік живи – вік учись», «Капітальний ремонт тротуару по вулиці Мечникова», «Дозвілля родини» та «Вишиванка» (благоустрій пішохідних доріжок на прибудинковій території по вул. Волкова, 30).

Проєкти «Безпечний футбол» та «Фітнес-містечко на прибудинковій території» заплановані на жовтень.

А у листопаді планується здійснити сім проєктів: «Облаштування пішохідної доріжки біля дитячого майданчика «Кущівський», «Облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика біля ЗОШ № 37», «Сучасним дітям – сучасна зона для ігор і відпочинку», «Ігровий комплекс «Дитяча мрія», «Оздоровчий комплекс «Бєляєвський», «Комбінований баскетбольно-волейбольний майданчик», «Благоустрій дитячих майданчиків у ДНЗ при ЗОШ № 1 ДНЗ»

І, нарешті, у грудні будуть втілюватися у життя ще два проекти – «Спортивне містечко «NEW LIFE» та «Алея авіаторів».

Андрій Паливода нагадав, що детальну інформацію про стан реалізації проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет - 2019» можна переглянути на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького у вкладці «Громадянам» → «Громадський бюджет» → «Реалізація проектів».

На наступний рік в рамках програми «Громадський бюджет» також заплановано виділити сім мільйонів гривень. Зараз триває прийом проєктів на 2020 рік. А голосування за них розпочнеться з другого вересня. І триватиме упродовж двох тижнів.

Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40574 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua