МЕНЮ


25 березень 2011 - 12:05

ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ ДПА ЗНОВУ ОЧОЛИВ ІГОР ВОЛКОВ


Крім організаційних питань порядку денного, члени громадської ради говорили про податок на прибуток як основне джерело наповнення державного бюджету та відзначили особливості кампанії декларування доходів громадян з огляду на запровадження нового Податкового кодексу.

За результатами роботи податкових органів області за січень-лютий нинішнього року забезпечено надходження до державного бюджету податку на прибуток у сумі близько 52 мільйонів гривень, що становить понад 108 відсотків від прогнозованого завдання. Зростання нарахувань відбулось по таких галузях економіки, як машинобудування, виробництво та розподілення електроенергії, газу і води, торгівля, а також виробництво харчових продуктів.

На даний час триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2010 році. Відповідно до змін, внесених Податковим кодексом України, граничний термін подання декларацій перенесено на перше травня. Але, враховуючи, що останній день прийняття декларацій припадає на вихідний, не буде порушенням подати їх третього травня.

Присутні на засіданні громадської ради обговорили такі нововведення, як податкова знижка, на котру платник податку має право зменшити свою заробітну плату за звітний рік з метою повернення з бюджету певної суми сплаченого ним за рік податку.

Також Ігор Волков наполіг на обговоренні питання прийому податкової звітності, яке викликало ажіотаж серед підприємців. Податкові органи вчасно відреагували на ситуацію, визнавши її неординарною, – робочий день їх працівників було подовжено, вони виходили на роботу й у вихідні дні. Члени громадської ради наполягали на ініціюванні внесення змін до податкового законодавства, зокрема, щодо того, щоб підприємці звітували не щомісяця, а раз на квартал, як це було донині.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.27244 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua