МЕНЮ


23 червень 2011 - 14:00

Гуманізм, підкріплений практичною допомогою


В одному з приміщень Кіровоградської міської ради 23 червня пройшов навчально-методичний семінар «У Вас особлива дитина», організований обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Захід відбувся за сприяння міської ради, обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів та кафедри ортопедагогіки і реабілітації Інституту корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

На семінар було запрошено більше сотні батьків дітей з особливими потребами з Кіровограда й області, а також педагогів, логопедів, практичних психологів, лікарів-реабілітологів, науковців з різних міст України. Мета заходу – в підвищенні компетенції батьків дітей-інвалідів у царині навчання, виховання та комплексної реабілітації дітей з порушенням психофізичного розвитку.

У семінарі взяли участь міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови Лариса Андреєва, президент Усеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики», доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри ортопедагогіки та реабілітації Інституту корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Андрій Шевцов, голова обласного осередку названої громадської організації Ігор Свінар, директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Василь Хорощак, голова обласної громадської організації «Серце матері» Людмила Шукрута та інші посадовці, спеціалісти, громадські діячі.

Відкриваючи семінар, Олександр Саінсус відзначив, що кіровоградська міська влада завжди готова допомагати в реабілітації дітей та дорослих з особливими потребами, тому й бере участь у заходах, спрямованих на це завдання. Міський голова повідомив, що перед початком семінару він домовився з Андрієм Шевцовим про подальшу постійну співпрацю кіровоградської міської влади й реабілітологів задля полегшення життя інвалідів та батьків дітей з особливими потребами. За словами Андрія Шевцова, місцем проведення навчально-методичного семінару «У Вас особлива дитина» Кіровоград було обрано під час відкриття обласної організації Усеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Під час семінару його учасникам переглянули відеоматеріали, з яких батьки неповносправних дітей довідалися про новітні методи реабілітації інвалідів, отримали необхідні їм друковані матеріали. Про новітні методи оздоровлення й залучення до активного життя дітей-інвалідів їхнім батькам розповіли Андрій Шевцов, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри ортопедагогіки та реабілітації Інституту корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Ганна Хворова, психолог обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олена Полторак, лікар-невролог дитячої міської лікарні Валерій Анісімов, головний спеціаліст Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» Лідія Саєнко, директор Харківського навчально-виховного комплексу «Фенікс» для дітей з особливими потребами Валерія Медведєва, голова міської психолого-медико-педагогічної комісії Олена Дорошенко та інші спеціалісти.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38384 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua