МЕНЮ


26 червень 2017 - 11:31
Паралельно розроблятиметься проект реконструкції нової та старої котелень селища Нового

Роботи по реконструкції нової котельні на селищі Новому провалилися через неякісно розроблений проект. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович.
- Ми планували вже до початку цього опалювального сезону підключити до цієї котельні все селище, - підкреслив міський голова. - Однак проект був розроблений неякісно, він не пройшлов комплексну експертизу, узгодження з енергетиками та газівниками, технічні умови замовлялися з порушенням законодавства. Однак люди не повинні від цього постраждати. тож зараз слід активно розпочати роботи із ремонту діючої старої котельні, але при цьому займатися паралельно доопрацюванням і проекту нової котельні.
Також міський голова піддав критиці роботу КП "Теплоенергетик" та керівництва селища через те, що було допущено проблеми з водозабезпеченням новенців. Пов'язана вона з тим, що однієї скважини несанкціоновано підключилося близько 300 приватних помешкань. Ні скважина, ні мережі не були на це розраховані, тож тепер новенці потерпають від нестачі води. Керівництво селища пообіцяло вирішити цю проблему.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.56715 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua