МЕНЮ


10 вересень 2010 - 10:55

ОБЛИЧЧЯ НАШОГО МІСТА (Частина IV)


капітан міліції Олександр БерезовськийЧотири з половиною роки працює Олександр Миколайович в органах внутрішніх справ України. А до цього були навчання у Кіровоградському національному технічному університеті, служба у Збройних силах України. Пов’язати своє життя із службою в міліції він вирішив з 2005 року. Зарекомендував себе як кваліфікований, ініціативний, відданий справі працівник. Має досвід практичної роботи, постійно працює над підвищенням свого професійного рівня. Капітан міліції Олександр Березовський не рахується з часом, завжди ставить службу вище власних інтересів, що дозволило йому лише в цьому році розкрити шість злочинів. Олександр вміє правильно налагодити відносини з різними верствами населення. Він добре володіє табельною зброєю та спеціальними засобами захисту.

Юний талант року


Віталій ТкаченкоНим визнано учня п’ятого класу Кіровоградської музичної школи № 2 імені Ю.С. Мейтуса по класу віолончелі відмінника навчання Віталія Ткаченка.

Творчі досягнення Віталія переконливо свідчать про його безперечний талант. Протягом останніх трьох років хлопець отримував звання переможця міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів виконавської майстерності як соліст, як юний композитор у складі камерного тріо "Віола". Так, у 2008 році він переміг у Всеукраїнському конкурсі-огляді Українського фонду культури за програмою "Нові імена України", у 2009 році двічі ставав лауреатом Міжнародного конкурсу-фестивалю "Золоті зернята України". Того ж року став переможцем конкурсу "Дитина року" Кіровограда. Вже цьогоріч у номінації "Віолончель" знову переміг у конкурсі-огляді Українського фонду культури за програмою "Нові імена України"

Віталій сумлінно опановує ази композиторського мистецтва, має здібності до написання музики. Серед його творів – вокальні та інструментальні композиції духовного спрямування. Він – переможець трьох обласних конкурсів юних композиторів імені нашого земляка Юлія Мейтуса.

Він – старша дитина у багатодітній родині, багато часу віддає навчанню у музичній школі, є активним учасником музично-просвітницької діяльності представників цього навчально-мистецького закладу як у місті, так і за його межами. Неодноразово брав участь у всеукраїнських акціях та творчих зустрічах видатних українських композиторів сучасності, які упродовж п’яти років проводить школа.

З творчими досягненнями Віталія добре знайомі на лише викладачі та учні шкіл естетичного виховання міста, а й широка громадськість. Рідкісний у наш час інструмент – віолончель – успішно опановує хлопець під керівництвом досвідченого педагога Т.Павлової.

Кращий працівник культури


Вікторія ШелабоковаЦього року ним став заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач класу вокально-хорових дисциплін, керівник вокального ансамблю "Веселка" та хору молодших класів Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю.С. Мейтуса Вікторія Шелабокова.

Вікторія Вікторівна закінчила з відзнакою Кіровоградське музичне училище, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, вона – магістр педагогічної освіти, має кваліфікацію спеціаліста вищої категорії та педагогічне звання викладача-методиста.

Саме завдяки добросовісному, творчому ставленню Вікторії Шелабокової до своїх професійних обов’язків навчальний заклад, де вона викладає, став одним із кращих в області. Вікторія Вікторівна у 2008 році відзначена експертною радою управління культури облдержадміністрації за високі результати в організації роботи школи та отримала цінний подарунок від виконавчого комітету Кіровоградської міської ради. Педагогічний досвід Вікторії Шелабокової вивчається на семінарах підвищення кваліфікації Кіровоградського регіонального методичного об’єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, на відкритих уроках, методичних семінарах-практикумах за фаховою дисципліною. Готується до видання у Національній академії керівних кадрів Міністерства культури та туризму України методична збірка "Веселковий спів", де Вікторія Вікторівна представлена, як методист та аранжувальник музичних творів для хорового виконання.

2010 рік приніс нові досягнення у творчій та викладацькій кар’єрі Вікторії Шелабокової. На обласному конкурсі "Паросток" вокальний ансамбль "Веселка" зайняв перше місце. На Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хорового співу "Золотий орфей" та Міжнародному конкурсі "Золота ліра" ансамбль "Веселка" стає золотим лауреатом, вокальний дует та солісти – срібними лауреатами.

Кращий тренер


Олег БойкоНим є заслужений тренер України з бейсболу, багаторазовий чемпіон України з бейсболу Олег Бойко.

Олег Миколайович працює в обласній школі вищої спортивної майстерності на посаді тренера-викладача вищої категорії. За час роботи з групами вищої спортивної майстерності зарекомендував себе як професійний фахівець, здатний підготувати спортсменів вищих спортивних кваліфікацій. Щорічно до складу національної збірної команди України входять його вихованці. Очолювана Олегом Бойком команда з бейсболу Кіровоградського національного технічного університету, а з 2009 року КНТУ–Єлисаветград) є 13-разовим чемпіоном України та 14-разовим володарем кубка України з бейсболу, переможцем ІІ і ІІІ Всеукраїнських літніх спортивних ігор. Олег Миколайович призначений головним тренером національної збірної команди України, яка успішно виступає на міжнародних змаганнях, а її основу складають представники бейсбольної школи Кіровограда.

Протягом останніх кількох років саме Олег Бойко за результатами спортивних показників, визнається кращим тренером області. Тому його портрет на міській дошці пошани стане черговим ознаменуванням особистих професійних досягнень, творчого підходу до улюбленої справи, наполегливості у вихованні гідної спортивної зміни нашого міста, області та України.

Кращий спортсмен


Олег МунцУ цій номінації переміг заслужений майстер спорту України з лижного спорту, чемпіон зимових Паралімпійських ігор, чемпіонату світу та Європи Олег Мунц. Олег Володимирович – спортсмен-інструктор збірної команди України з лижних гонок серед спортсменів з вадами зору Укрцентру "Інваспорт", заслужений майстер спорту України з лижних гонок. З дитинства він захоплювався спортом: плавав, їздив на велосипеді, катався на лижах, ковзанах, грав у шашки та шахи. Юнак втратив зір, але не бажання жити повнокровним життям та перемагати, незважаючи на складні життєві обставини.

З 1989 року Олег Володимирович професійно займається спортом – лижними гонками. У складі збірної Росії був учасником Паралімпійських ігор 1994 року в Ліллехамері (Норвегія). Тріумфально виступив на Паралімпійських іграх 1998 року у м. Нагано (Японія), де виборов "золото" в біатлонній естафеті та бронзу в гонці на десять кілометрів. Указом Президента Російської Федерації Олег Мунц був нагороджений орденом "Дружби та миру".

З червня 2000 року Олег проживає в Україні. Того ж року він виборює дві золоті нагороди на Чемпіонаті України з лижних гонок серед спортсменів-інвалідів з вадами зору. В березні 2002 року він разом із своїм гайдом та особистим тренером Володимиром Сторожком брав участь у зимовій Паралімпіаді в Солт-Лейк-Сіті (США), де виборов дві срібні медалі на дистанціях п’ять та 10 кілометрів. Указом президента України Л. Кучми за досягнення високих спортивних результатів на VІІІ зимових Паралімпійських іграх, виявлені при цьому мужність, волю, самовіддачу нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

У березні 2006 року на ІХ Паралампійських іграх у Турині (Італія) 40-річний Олег Мунц із своїм гайдом Борисом Барбаром став чемпіоном, виборовши золоту нагороду в індивідуальній гонці на 20 кілометрів, а також здобув бронзову медаль в естафетній гонці. За такі високі спортивні досягнення указом президента України В. Ющенка був нагороджений орденом "За заслуги" ІІ ступеня. Був відзначений і місцевою владою Кіровограда – нагороджений срібною відзнакою "За заслуги" другого ступеня.

На Х Паралімпійських іграх 2010 року у Ванкувері (Канада) 44-річний незрячий кіровоградський лижник посів п’яте місце у лижній гонці на 10 кілометрів, шосте місце – у біатлонній гонці на 12,5 кілометра та показав сьомий результат в індивідуальній гонці на 20 кілометрів.

Видатний український спортсмен Олег Мунц за свою спортивну кар’єру взяв участь у п’яти Паралімпійських іграх, має у домашній колекції більш як 35 медалей за спортивні перемоги у більш ніж 10 країнах світу.

Кращий викладач вищого навчального закладу


Володимир ГамалійНим визнано завідувача кафедри "Маркетинг та економічна кібернетика" доктора фізико-математичних наук, професора Кіровоградського національного технічного університету, академіка Академії економічних наук України Володимира Гамалія.

Володимир Федорович має 24 роки науково-педагогічного стажу у вищій школі. Сфера його наукових інтересів – автоматизація виробничих процесів та математичне моделювання економічних процесів, методика викладання у вищій школі. Він – автор 140 наукових та науково-методичних праць, у тому числі п’яти винаходів. Під керівництвом науковця підготовлено та захищено декілька дисертацій, серед останніх у 2009 році – дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему "Моделювання стійкості функціонування тваринницьких комплексів" та цілий ряд магістерських, дипломних робіт.

У співавторстві з працівниками кафедри у минулому році Володимир Гамалій видав навчальні посібники з грифом "МОН України "Маркетинг" та "Математичні моделі в маркетингу та менеджменті". Видано велику кількість наукових статей, серед яких особливо слід виділити останні "Підхід до виміру основних факторів розвитку фінансової кризи на підприємстві", "Концептуальний підхід до оцінки організаційно-економічної стійкості підприємств". Володимир Федорович бере активну участь у наукових конференціях. Зокрема, в нинішньому році – "Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем" у місті Харкові та "Проблеми економічної кібернетики" в місті Євпаторії.

Володимир Гамалій розробив методику дослідження ринку освітньої діяльності Кіровограда та області. А розроблена ним же методика визначення інвестиційної привабливості регіонів Кіровоградщини впроваджена в практику діяльності головного управління статистики Кіровоградської області.

Науковець доклав чимало зусиль, щоб дослідити та визначити основні показники, які впливають на розвиток регіону та регіональних ринків. В умовах поширення світової економічно-фінансової кризи Володимиром Федоровичем проведено аналіз механізмів виникнення і розвитку кризових фінансових явищ на мікроекономічному рівні, а також шляхів мінімізації їх негативного впливу на функціонування підприємств. Усі ці наукові розробки стали вагомою підтримкою у діяльності підприємств нашого міста та області.

Кращий підприємець


Сергій БикНим став директор ТОВ "Прод-Інвест" Сергій Бик, який займає цю посаду з 1999 року. Він закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут, деякий час працював учителем інформатики в ЗОШ № 27, потім перейшов у виробничу сферу.

Без жодної матеріально-технічної бази у 1999 році було створено нове виробниче підприємство ТОВ "Прод-Інвест", нині зареєстрована торговельна марка, діє сучасна лабораторія, що дає можливість постійно збільшувати обсяги та асортимент продукції, створювати додаткові робочі місця.

Згідно з даними Державного комітету статистики та національного бізнес-рейтингу, підприємство увійшло до 50-ти найкращих підприємств України з виробництва печива, у 2008 році зайняло перше місце в області за обсягом виробництва цього виду продукції. Завдяки введеному в експлуатацію новому обладнанню стало можливим знизити енерговитрати на сорок відсотків. Тому підприємство постійно нарощує темпи виробництва солодкої продукції, розширює її асортимент. Сергій Бик зарекомендував себе як успішний підприємець та вмілий організатор виробництва.

Продовження
Частина VДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3487 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua