МЕНЮ


2 сiчень 2018 - 19:31

Як правильно обирати квартиру?


Ви точно помиляєтесь, якщо впевнені, що обрати житло просто. Для вибору підходящої квартири мало зібрати достатню суму або отримати кредит. Щоб згодом не натрапити на цілу купу проблем, ряд нюансів потрібно продумати заздалегідь.

Будьте уважними ще на підході до дому

Уявімо, що перед тим, як купити квартиру в Ірпіні, ви обрали підходящий район для житла. Вас запросили на огляд вашого потенційного майна. Саме час роздивитись довкола. Особливу увагу зверніть на те, на якій відстані від вашого дому найближчі магазини, паркінги, аптеки, дитячі садки та майданчики та інші стратегічно важливі об'єкти.

На підході до дому також має сенс озирнутися та роздивитися. Зверніть увагу, чи є на вхідній двері домофон, та наскільки якісно він працює. Подивіться, у якому стані ліфт та під'їзд, наскільки там чисто. Буде дуже неприємно, якщо від підвалу відчуватиметься сирість і поганий аромат. Важливу роль грає стан сміттєпроводу та поштових скриньок.

Спілкуйтесь з бабусями

Якщо на лавці поряд з будинком ви побачили бабусь, розпитайте їх на предмет неблагополучних жильців, проблем з комунальними службами, та й вашого безпосереднього продавця.

Огляд житла

Після того, як увійшли до квартири, ідіть на кухню. Там покрутіть крани. Відслідкуйте якість змішувачів та напір води. Якщо не плануєте найближчим часом робити ремонт, відсуньте меблі і подивіться на якість шпалер та кахля. Роздивіться якість підлоги та плінтусу. Погляньте на вид з вікна. Роздивіться вікна та опалювальні прилади. Якщо є лоджія чи балкон, подивіться, у якому вони стані.

Оцініть санвузол. Подивіться на стан каналізації, стояків, труб. Поцікавтесь, чи встановлені лічильники на гарячу та холодну воду. Роздивіться стелю на предмет підтьоків. Запитайте у власника, чи є поблизу шумних клубів, кафе, залізничної дороги.

Будьте відповідальними

Перед купівлею вивчить документи. Дізнайтесь про заборгованість по комунальним рахункам. Не соромтесь ставити незручні та безглузді на перший погляд питання. Ви витрачаєте солідні гроші, а отже маєте право дізнатися все про потенційне майно. Аналогічні дії ви маєте виконувати, якщо вирішили купити будинок в Київській області.

Якщо ви звернулись до агенції нерухомості, перевірте їх сертифікати. У них мають бути повноваження на здійснення діяльності такого роду. У гіршому випадку ви ризикуєте мати справу з шахраями.

Навіть якщо квартира вам дуже сподобалась, порадьтесь з близькими чи друзями. Не треба відразу погоджуватись, адже ви йдете на відповідальну справу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3697 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua