МЕНЮ


13 березень 2020 - 13:37

Йдемо на карантин!


Захворювань на коронавірусну інфекцію у Кропивницькому не зафіксо- вано, як і не збільшується кількість випадків гострих респіраторно-вірусних інфекцій. На цьому наголосила начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко на прес-конференції, коментуючи запровадження карантину в закладах освіти обласного центру.

– Карантинні заходи запроваджуються заради захисту здоров’я дітей, вони мають запобігти поширенню інфекційних захворювань, – зазначила Лариса Костенко. – З 12 березня припиняється навчальний процес у закладах середньої, дошкільної, позашкільної і професійно-технічної освіти. Карантин триватиме до третього квітня.

Карантин передбачає закриття закладів, їх не відвідуватимуть учні, а от педагогічні працівники можуть прийти на свої робочі місця.

– Ми з розумінням поставилися до того, що не у кожного вчителя дома є швидкісний інтернет, який потрібен для проведення онлайн-уроків для дистанційного навчання, – пояснила посадовиця. – Більше того, у нас зараз виникла чудова нагода перевірити себе в такій формі організації навчального процесу. Вже від понеділка, 16 березня, на сайті управління освіти і на сайтах шкіл будуть демонструватися відеоуроки. Також плануємо запровадити конкурс на найефективніше використання засобів дистанційного навчання вчителями шкіл і таким чином стимулювати їх до того, щоб такі заняття проходили цікаво і змістовно. Особливу увагу приділятимемо учням 9-х і 11-х класів, яким доведеться підтверджувати свої знання на державній підсумковій атестації і у зовнішньому незалежному оцінюванні.

На час карантину приміщення шкіл і садочків будуть регулярно дезінфікуватися. На період вимушеного припинення занять педагоги отримуватимуть середню заробітну плату.

За інформацією начальника управління освіти, кожен заклад складає індивідуальний графік надолуження освітніх програм по всіх предметах, ущільнюватимуться теми і використовуватимуться додаткові уроки.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40194 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua